Seriály a filmy

10. listopadu 2016 19:00

Prostřeno! Zdeněk Macura se stal vegetariánem!

Zdeněk Macura se ve čtvrtek snažil, Regině dokonce uvařil speciální vegetariánský pekáček. Ale nebylo mu to nic platné. Po kuchyni mu lezli cvrčci, které tam vypustil jeho úhlavní nepřítel Pavel Novotný.

Dnes to ale bude jiný level. Zdeněk Podhůrský zatím spíš mlčel, páteční finále má ale na triku právě on!

Umělec mnoha profesí, zájmů a aktivit pozve hosty do útulné usedlosti na kraji Prahy. Zdeněk Podhůrský je nejen milovník žen a dobrého vína, ale i vyhlášený kuchař. Dlouhé menu v čínštině napoví, jaká kuchyně se bude během páteční večeře podávat. I špekáčky budou po asijsku. Všichni se na „čínu“ těší, jen Reginu děsí „mrtvolky už v předkrmu“. Regina nejí maso a najednou ho nejí ani Zdeněk Macura! Než by ochutnal skvělé kung-pao či kuře s ananasem, dá přednost tofu. „Ty chráníš ženy, ale co ta zvířata?“ apeluje Regina na svého nového ctitele. Zdeněk Macura k vegetariánství sice ještě nedospěl, ale je na dobré cestě. Bude do týdne stepovat s ruksakem před Regininou chatičkou, jak prorokuje Pavel?

Tofu pro Reginu

Je pikantní čínská kuřecí polévka z biochovu? Reginu zajímá, zda byla kuřata před smrtí aspoň trochu šťastná. „Ta bioslepice se ještě směje, když už je na kousky,“ utahuje si z ochránkyně zvířat Jiří Krampol. Ocení Regina aspoň zelný salát nebo smažené tofu? Pozorný hostitel si dal s bezmasými chody dost práce.

Ochránkyně Regina má přednášku!

A kdo si utahuje se Zdeňka Macury, mistra světa ve skoku na špek? Pavel Novotný ho skoro přesvědčí, že hostitel je bisexuál. „To bohužel není pravda,“ usmívá se Zdeněk Podhůrský, který by prý měl, kdyby nebyl takový samec, život možná snazší i úspěšnější.

Ve finále speciálního týdne Prostřeno! nuda opravdu nebude. A kdo si odnese výhru v podobě 50 000 korun?

Uvidíte už v pátek 11. listopadu v 17.45. Sledujte na Primě Prostřeno! SPECIÁL od pondělí do soboty, je na co se dívat!

Nestihli jste předešlé díly? Podívejte se na ně na: http://play.iprima.cz/prostreno.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.