Zdeňka z Prostřeno! se neumí chovat. Podaří se jí vystresovat Jiřího?

Jiří má v kuchyni plné ruce práce. Příprava soutěžního menu Prostřeno! je v plném proudu, kuchyňské spotřebiče vypovídají službu a Zdeňku už nebaví čekat.

Ve středu bude vařit Jiří. Přizná, že čas je neúprosný a vařit pod tlakem je horor. Zdenička buší do stolu a křičí: My máme hlad… Co s tím Jiří?

Podívejte se na nevychované reakce:

Nechá se zneklidnit a vystresovat? Ostatní se na jídlo těší a tvrdí, že na dobré jídlo je třeba si počkat. A třeba vyplnit volný čas debatou.

Podívejte se, na nečekané komplikace v kuchyni:

Výtvarník Jiří se rozhodne přijmout výzvu vnuka a uvařit před kamerami. Jako společenský člověk nemá s přítomností kamer problém, vypadá to ale, že mu stále více na nervy leze Zdeňka. Jiří tvrdí, že za výhru by si pořídil nové zuby. K vaření má experimentální vztah a rozhodně se u jeho tabule hosté nudit nebudou. Už proto, že Jiří nakonec trochu zazmatkuje… Podaří se mu celou situaci ustát? Nebo posbírá trestné body a na výhru může zapomenout?

Nic není rozhodnuto, je teprve středa. Tak se dívejte.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.