Seriály a filmy

19. června 2021 12:00

Aneta Gretzová

Židovské menu, milovnice středověku, teenageři a mnohem víc již tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Tři ženy a dva muži budou bojovat o čest hostitele a výhru k tomu. Komu se zadaří a s jakým menu? Dojde na klasické dezerty, jejichž jméno zvládne i po letech vyslovit málokdo.

Také se po dlouhé době objeví menu, které bude mít jediný cíl: Představit klasickou židovskou kuchyni. Jak s ní páteční soutěžící uspěje a je vůbec taková kuchyně ostatním známá? Dalším oříškem bude do menu zakomponovat pokrm z luštěninových těstovin. Tedy zdravou pochoutku. Kdo si s takovým, poměrně nelehkým úkolem bude vědět rady, a kdo ne? Objeví se úkol týdne na stole každý den v týdnu, nebo to někdo vzdá? Zkrátka tři ženy a dva muži předvedou, kdo zvládne neočekávané situace, kdo si jede podle svých pravidel a úkolem se rozhodit nenechá.

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Majitelka fitness centra Tereza (34) se do pořadu přihlásila sama.

Ráda to všem předvede ve svůj hostitelský den. Pokud by vyhrála, vezme děti k moři. Jako zábavu si pro své hosty připravila hádání potravin. Sama o sobě tvrdí, že je velmi aktivní a ráda dělá věci, které ostatní považují za riskantní. Snaží se být vždy pozitivní a usměvavá. Má ráda vše – není vybíravá. Mezi její oblíbená jídla patří omeleta. Ráda připravuje polévky, zmrzlinu, saláty a steaky. V životě se řídí mottem: „Zážitek nemusí být nutně kladný, důležité je, že je silný.“ Jak její den dopadne a bude to opravdu silný zážitek? To sledujte už v pondělí.

Úterý: Specialista mediální agentury Lukáš (26) se do soutěže dostal díky svému kolegovi.

Ten jej přihlásil, protože ví, že právě vaření je Lukášovou velkou vášní. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na vybavení bytu. Jako zábavu si pro své hosty připraví míchání vlastního koření – každý si pak svoji směs odnese domů jako dárek. Menu sestavil z pokrmů, které miluje. Ve volném čase rád chodí běhat, jezdí na kole a věnuje se turistice a poznávání nových míst. Zároveň miluje chalupaření, houbaření, spaní ve stanu a manuální práci na chalupě. V životě se řídí mottem: „Jak chcete, aby lidé jednali s vámi, tak jednejte vy s nimi.“ Jeho menu je poměrně náročné, podaří se Lukášovi splnit vše tak, jak si předsevzal? Nebo dojde na nečekané komplikace? Sledujte už v úterý, jak tohle dopadne!

Středa: Student Petr (17) se do pořadu přihlásil na popud své maminky.

Pokud by vyhrál, tak by si koupil auto. Jako zábavu si připravil pro své hosty virtuální realitu. Menu postavil z jídel, která k sobě ladí – a navíc je má velice rád. Jeho velkým koníčkem je kromě vaření také judo. V životě se řídí mottem: „Co je malý, to je hezký, a když se to nepovede, tak toho aspoň není moc.“ Uvidíme tedy, jak velké budou porce středečního hostitele. A jak se strefí do chutí svých ostřílenějších soutěžících, zjistíte už ve středu.

Čtvrtek: Studentka Veronika (17) se do pořadu přihlásila sama – v době, kdy byla zavřená doma a nemohla do školy.

Pokud by vyhrála, tak by peníze využila na cestování a zbytek by si spořila a použila by, až se bude za pár let osamostatňovat. Své hosty zabaví batikováním. Jídla pro své menu si vybrala proto, že jsou u nich doma tradiční. Veronika je velmi aktivní mladá dáma. Od devíti let hraje basketball a na tréninky chodí třikrát týdně. Dále trénuje basketbalovou přípravku, do které chodí děti ze třetí třídy. Školu má vždy do odpoledních hodin, takže na nic dalšího nemá už moc času. Zbytek volného času tráví s přáteli. Ráda si čte, skládá Rubikovu kostku nebo sportuje. Výhra by se jí hodila, až se za čas začne osamostatňovat. A jak sama tvrdí, „risk je zisk“. Jestli se jí risk vyplatí, zjistíte už ve čtvrtek.

Pátek: Podnikatelka Jana (45) se do Prostřeno! přihlásila sama.

Rozhodla se, že by ráda hostům představila židovskou kuchyni, která je u nich doma velmi oblíbená a u nás poměrně málo známá. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na novější auto nebo na dodělání terasy. Sama o sobě tvrdí, že je nekonfliktní – to ovšem ještě netuší, s kým bude usazena ke stolu. V životě se řídí mottem: „Vše se dá v životě zvládnout.“ Platí to také o stresujícím pobytu před kamerami? Sledujte už v pátek, jak toto dopadne.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.