Seriály a filmy

21. prosince 2016 19:00

Prostřeno! Zpěvák Michael už zpíval i v televizi a ve čtvrtek hostům zazpívá koledu!

Mladá svobodná maminka Nikola (21) příjemně překvapí svým kuchařským uměním.

Nikola má polévku i hlavní chod hodně podobné s Radkem, kdo bude mít lepší večeři? Po těstovinovém salátu následuje hovězí polévka, tentokrát s opravdu domácími nudlemi, na tom si Nikola zakládá. Pak přijde pečená kachna na jablkách a medu s karlovarským knedlíkem a dušeným červeným zelím. Příležitostí k srovnávání tedy bude dost a dost a hosté u ní hladovět nebudou. Nikola hostům také vysvětlí rozdíl mezi rumunskými Vánocemi a těmi českými.

Nikola Lucku polila vařící polévkou!

Čtvrteční hostitelka udělá místo úkolu týdne muziku. Tedy zprostředkuje ji. Všichni jsou ale hlavně zvědaví, s jakou náladou a hlavně jestli vůbec dorazí Michael. Přijde vůbec? Mohl by se cítit dotčený, včera na něm ostatní nenechali nit suchou, proto všichni s obavami čekají, s jakou náladou přijde. Budou se péct oplátky? Michael ale všechno hodí za hlavu a hostitelce její večer nezkazí. Je to dobrá duše, dokonce zazpívá i koledy – zpěv totiž miluje snad za všeho nejvíce.

Vzpomínáte? Michael je manžel Adély Šalamonové, která v Prostřeno! vařila nedavno a kojila přímo u večeře!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.