Seriály a filmy

7. dubna 2021 19:00

Aneta Gretzová

Zuzaně z Prostřeno! se podaří dojmout své hosty! Zazpívá se svým sborem Koňadry

Zuzana z Prostřeno! na sebe může být pyšná. Své hosty vezme do vinného sklípku svého přítele, kde se rozezní Koňadry s cimbálovkou a nejeden z hostů z toho bude naměkko...

Ve čtvrtek u Zuzany se bude řešit situace, kdy Jirka přizná, že nejí vepřové. Takže bude jíst bezmasé jídlo. Mluvit se bude i o červech v mase. Proč?

Podívejte se, co si o vepřovém myslí Jirka:

Ve čtvrtek také zazpívají Koňadry. S cimbálovkou. Soutěžící Zuzana je totiž členkou souboru, se kterým se rozhodla pochlubit.

Podívejte se na Zuzany krásné vystoupení:

Podnikatelka Zuzana nemá díky příteli k vínu daleko. I proto se jej bude týkat připravená zábava. Nadchne její hosty? Velikonoce pro Zuzanu znamenají svátky jara a návrat života do země. Tradičně u nich chodí muži po pomlázkách a ženy barví vajíčka. Po půstu se peče a hoduje. Tradičně si připravují jídla z prvních jarních bylinek, Zuzana peče nádivku, kuře a pečínku. Sledujte už ve čtvrtek, co se bude dít nad plnými talíři.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.