První tři vyřazení ze Zrádců jsou zpět. Hráči rozhodli, kteří dva se vrátí a kdo skončí definitivně
Na začátku třetího dílu Zrádců čekalo na diváky překvapení. První tři vyřazení z první epizody, tedy Patrik, Vláďa a Karolína, jsou zpět. Ostatní hráči pak během mise museli rozhodnout, kdo se do detektivní hry může znovu zapojit a kdo opouští Křivoklát nadobro.
Jak tvůrci slibovali, druhá řada je ještě ďábelštější, než ta předchozí. Hned v prvním díle druhé řady Zrádců se diváci rozloučili s Vladimírem Čapkem, MMA zápasníkem Patrikem Kinclem a majitelkou prádelny Karolínou Hlavičkovou. Všichni tři opustili hru ještě před příjezdem na hrad Křivoklát. Jenže tehdy nikdo netušil, že se všichni tři znovu ukážou ve třetím díle.
Pro ostatní hráče bylo velkým překvapením, když dorazili na další misi. Znovu se tam setkali s Kinclem, Čapkem a Hlavičkovou. Během mise měli za úkol sesbírat mince a hlasováním určit, kteří dva ze tří vyřazených hráčů se vrátí zpět do hry a kdo opustí druhou řadu Zrádců definitivně. Soutěžící se za pochodu rozhodli, že se k nim na Křivoklátě připojí Patrik a Karolína. Vláďa, bratr moderátorky Evy Perkausové, osvobozen nebyl, protože ostatní usoudili, že je pro ně zkrátka příliš silným hráčem.
Karolína i Patrik navíc získali po svém návratu do hry štíty, takže nemohou být posláni do vyhnanství. Zároveň ale přišli o možnost hlasovat u kulatého stolu o tom, kdo by mohl být zrádcem.