Daniela patří k ženám, kterým se v lásce nedaří: Tři vztahy, tři propadáky!

První večeře - feťák či nemakačenko. Jaké hrozné partnery měla Daniela?

Daniele je devětadvacet let a stále ještě nenašla partnera, který by její lásku ze srdce opětoval. O nápadníky neměla nikdy nouzi, jen jejich výběr byl opakovaně hodně špatný.

Za sebou má příjemná hnědovláska Daniela dokonce tři dlouhé vztahy. Po nějaké době se ale z jejích partnerů vyklubali vyvrhelové a příživníci.

Daniela snad nesprávné muže přitahuje. „Ten první byl nemakačenko. Kvůli druhému jsem nedoslýchavá na levý ucho a mám posunuté dva krční obratle. Třetí začal trochu víc fetovat a dluží mi dost velký prachy. Tak jsem řekla, ať se má dál krásně a ufetuje se sám bez mejch peněz,“ shrnula v seznamovací show První večeře životní situaci Daniela. Čím to je, že některé ženy si vybírají stále podobné partnery a ve vztazích opakují stále stejné chyby?

Vztahoví psychologové uvádějí, že čím více nabíráme životních zkušeností, tím více se nám rovnají priority. Přicházíme na to, že největší láska už nemusí mít roztrhané džíny a náušnici v nose. Možná ani nemusí poslouchat tu správnou hudbu. Začneme si přát prostou blízkost s druhým člověkem. Pochopení a otevřenou komunikaci. Ale řešení problémů se nemění a my jsme jako v kruhu. Vybíráme si podobné partnery, opakují se nám témata hádek, nepříjemné pocity nedorozumění i problémy k řešení.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.