zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Daniela patří k ženám, kterým se v lásce nedaří: Tři vztahy, tři propadáky!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá, foto: FTV Prima , Vydáno: 19.10.2021
Daniele je devětadvacet let a stále ještě nenašla partnera, který by její lásku ze srdce opětoval. O nápadníky neměla nikdy nouzi, jen jejich výběr byl opakovaně hodně špatný.

reklama

Za sebou má příjemná hnědovláska Daniela dokonce tři dlouhé vztahy. Po nějaké době se ale z jejích partnerů vyklubali vyvrhelové a příživníci. 

Daniela neměla na vztahy štěstí.
Autor: FTV Prima Daniela neměla na vztahy štěstí.

Daniela snad nesprávné muže přitahuje. „Ten první byl nemakačenko. Kvůli druhému jsem nedoslýchavá na levý ucho a mám posunuté dva krční obratle. Třetí začal trochu víc fetovat a dluží mi dost velký prachy. Tak jsem řekla, ať se má dál krásně a ufetuje se sám bez mejch peněz,“ shrnula v seznamovací show První večeře životní situaci Daniela. Čím to je, že některé ženy si vybírají stále podobné partnery a ve vztazích opakují stále stejné chyby? 

Vztahoví psychologové uvádějí, že čím více nabíráme životních zkušeností, tím více se nám rovnají priority. Přicházíme na to, že největší láska už nemusí mít roztrhané džíny a náušnici v nose. Možná ani nemusí poslouchat tu správnou hudbu. Začneme si přát prostou blízkost s druhým člověkem. Pochopení a otevřenou komunikaci. Ale řešení problémů se nemění a my jsme jako v kruhu. Vybíráme si podobné partnery, opakují se nám témata hádek, nepříjemné pocity nedorozumění i problémy k řešení.

Proč ve vztazích opakujeme stále stejné chyby?

Proč ve vztazích opakujeme stále stejné chyby? Odpověď hledejte ve svém dětství

reklama

Související témata: První večeře , seznamovací show online , První večeře online , rande naslepo , lidský příběh , špatný výběr partnera , partnerské vztahy , domácí násilí

reklama

Přečtěte si také

reklama