5 roztomilých selfíček z Ranče Heartland

Představitelka seriálové Amy, Amber Marshall, je zarytou milovnicí zvířat, a proto si pořídila poblíž seriálového ranče Heartland svůj vlastní ranč. Má na něm všechna zvířata, která si dovedete představit. Podívejte se na ta nejroztomilejší selfíčka.

Ranč Heartland se natáčí v Kanadě, kde diváci vidí všechny krásy světa, jako je pohled na koně a jiná zvířata, stejně jako drsnou práci na farmě, kde se musíte o všechnu zvířenu postarat. Pro farmáře je to sice řehole, ale zároveň radost.

To zná i představitelka hlavní seriálové postavy Amy. Ve svých devětadvaceti letech už má na osobním kontě nejen manžela, ale i miminko a k tomu i celý ranč poblíž místa natáčení. Amber se stará společně se svým manželem o všechna zvířata – koně, poníky, krávy, býky, kozy, slepice, psy a kočky.

Kromě toho na jejím Instagramu najdete i spoustu fotek jejích zvířecích miláčků – a pozor, není to jen o věrných psích očích a kočičí nevěrné lásce, Amber Marshall miluje všechna zvířata bez rozdílů, takže na fotkách uvidíte i mazlivé slepice, telátka a krůty. My jsme pro vás vybrali ta nejroztomilejší selfíčka.

AMBER MARSHALL MÁ DOMA MALOU ZOO

JAK A KDY ZAČALA LÁSKA KE KONÍM HEREČKY Z RANČE HEARTLAND?

5 PŘEKVAPIVÝCH DŮVODŮ, PROČ DIVÁCI MILUJÍ RANČ HEARTLAND

1) Amy Marshall s malým tchořem

2) Amber má na ranči tři svoje koně

3) Herečka se svým telátkem jménem Cinder Fella

4) Představitelka seriálové Amy s poníkem

(a pátý roztomilý unikát najdete v hlavním obrázku:)

Sledujte Ranč Heartland od pondělí do pátku ve 21.55 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.