5 roztomilých selfíček z Ranče Heartland

Představitelka seriálové Amy, Amber Marshall, je zarytou milovnicí zvířat, a proto si pořídila poblíž seriálového ranče Heartland svůj vlastní ranč. Má na něm všechna zvířata, která si dovedete představit. Podívejte se na ta nejroztomilejší selfíčka.

Ranč Heartland se natáčí v Kanadě, kde diváci vidí všechny krásy světa, jako je pohled na koně a jiná zvířata, stejně jako drsnou práci na farmě, kde se musíte o všechnu zvířenu postarat. Pro farmáře je to sice řehole, ale zároveň radost.

To zná i představitelka hlavní seriálové postavy Amy. Ve svých devětadvaceti letech už má na osobním kontě nejen manžela, ale i miminko a k tomu i celý ranč poblíž místa natáčení. Amber se stará společně se svým manželem o všechna zvířata – koně, poníky, krávy, býky, kozy, slepice, psy a kočky.

Kromě toho na jejím Instagramu najdete i spoustu fotek jejích zvířecích miláčků – a pozor, není to jen o věrných psích očích a kočičí nevěrné lásce, Amber Marshall miluje všechna zvířata bez rozdílů, takže na fotkách uvidíte i mazlivé slepice, telátka a krůty. My jsme pro vás vybrali ta nejroztomilejší selfíčka.

AMBER MARSHALL MÁ DOMA MALOU ZOO

JAK A KDY ZAČALA LÁSKA KE KONÍM HEREČKY Z RANČE HEARTLAND?

5 PŘEKVAPIVÝCH DŮVODŮ, PROČ DIVÁCI MILUJÍ RANČ HEARTLAND

1) Amy Marshall s malým tchořem

2) Amber má na ranči tři svoje koně

3) Herečka se svým telátkem jménem Cinder Fella

4) Představitelka seriálové Amy s poníkem

(a pátý roztomilý unikát najdete v hlavním obrázku:)

Sledujte Ranč Heartland od pondělí do pátku ve 21.55 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.