Horko a sucho prožívá i kanadská hvězda Ranče Heartland. Ukazuje, jak se projevuje na ranči

Herečka z kanadského seriálu, Amber Marshall, se rozepsala na svých sociálních sítích o suchu, které ohrožuje i Kanadu. Ranč Heartland můžete vidět každý den od pondělí do pátku po 21. hodině na Prima LOVE nebo online.

Ranč Heartland a jeho krásnou přírodu můžete sledovat na Prima LOVE každý všední den. Seriál se natáčí v Albertě, externí záběry přímo u města Calgary, příroda je tedy logicky na dosah. Stejně jako většinu světa sužují horka, sucha a někde bohužel i požáry, Kanada na tom není o moc lépe. Už několik týdnů se teploty pohybují okolo třiceti stupňů, a podle toho vypadá i příroda. Toho si všímá i herečka Ranče Heartland a má pro svoje fanoušky jasné důkazy.

RANČ HEARTLAND MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Ranč Heartland a sucho

Seriál Ranč Heartland se natáčí od května do prosince, takže blondýna Amber Marshall vidí dostatečně dobře, jak vypadá divoká krajina v Albertě a má srovnání. Ona sama si totiž poblíž natáčení pořídila i svůj vlastní ranč, kde má kromě malé zoo také tři koně, poníky a krávy.

Na své farmě žije s manželem Shawnem Turnerem, jenž má ke koním a zvířatům obecně také blízko. Sám se ale živí jako fotograf. Amber má na svém seznamu zvířat kromě koček a psů, krávy, býky, alpaky, slepice, prasata, koně a poníky. A své fanoušky na Instagramu neustále inspiruje nádhernými fotografiemi ze svého ranče, ačkoliv přesnou adresu, nebo to, jak její ranč vypadá, raději neukazuje. Pravidelně ale fanoušky seznamuje se svými zvířaty a novinkami, které se dějou na její farmě.

A jedna z novinek je i rituál, který pravidelně dodržuje pro své fanoušky a sama pro sebe. Svého psa Chinu pravidelně fotí na poli plném sedmikrásek. Tedy, během minulých let bylo celé pole rozkvetlé, tento rok ale vypadá úplně jinak.

"Sladká China v poli sedmikrásek! Postuju tuto fotografii každý rok, pole se nachází za rančem Heartland. Tento rok je ale takové sucho, že moc zeleně nevyrostlo. Je to těžký rok," píše herečka na svém instagramomém profilu.

Sledujte Ranč Heartlad na Prima LOVE ve 21.05 nebo online!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.