Seriály a filmy

13. listopadu 2019 10:12

Petra Kloidová

Jack o sobě moc nepřemýšlí, tvrdí herec z Ranče Heartland

Kanadský seriál Ranč Heartland můžete na Prima LOVE vídat premiérově ve 21.55 každý den. Jak je sympatická postava Jacka herci, který ho hraje? Máme odpovědi.

Postava Jacka, jenž vládne na ranči zvaném Heartland, to nemá jednoduché, kromě divokých koní musí udržet na uzdě i temperamentní a ambiciózní mladé ženy. Kvůli úspěchům i problémům se sice často pohádají, ale nic nedokáže spojit rodinu dohromady tak jako věčná touha zachránit společný sen v srdci Skalistých hor – sen jménem Heartland.

Představitel Jacka z Ranče Heartland je s charakterem spokojen

Kanadský herec a režisér Shaun Johnston se narodil 9. září 1958 v městě Edmonton v provincii Alberta. Zahrál si v seriálech Ranč Heartland, Wynona Earp, Akta X a Krajní meze. Zatím se objevil ve 189 epizodách Ranče Heartland. Vyrůstal na farmě a než se stal hercem, chtěl být módním fotografem. Nakonec tomu osud chtěl jinak, a Shaun Johnston se začal na chvíli dokonce živit jako model. Kromě toho ale vystudoval herectví, což se mu viditelně vyplatilo.

"Jack by o sobě řekl, že je naprosto obyčejný chlapík, který nad sebou příliš nepřemýšlí. Kde by na to také vzal čas," směje se herec z Ranče Heartland. Johnston tvrdí, že jeho postava má zlaté srdce, ačkoliv se zdá někdy dost drsný. V ženském světě, kde se momentálně ocitá, to ale podle něj moc nejde. I tak je Jack podle názoru dokonalý děda, který se se svými vnučkami sice někdy pohádá, ale to se prý stává i v lepších rodinách.

Změnil by nějak samotného Jacka? Prý ani detail.

Ranč Heartland

Ve Skalistých horách byste mohli najít ranč Bartlettových jménem Heartland. Od smrti dcery je děda Jack (Shaun Johnston) na všechno sám. K ruce má jenom dvě vnučky, temperamentní teenagerku Amy (Amber Marshall) a její ambiciózní sestru Lou (Michelle Morgan). Rodina se topí v dluzích, a tak hrozí, že o Heartland přijde. Nezlomná a prakticky založená Lou se proto rozhodne opustit práci, svého přítele i velkoměstský životní styl, odstěhuje se z New Yorku a vezme si ranč na starost. Kvůli věcnému přístupu se nemůže shodnout se sestrou. Amy zdědila po matce dar zaříkávačky koní a je pevně rozhodnuta udržet matčin sen při životě.

Sledujte Ranč Heartland v premiérových dílech ve 21.55 na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Jack

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.