Kůň Spartan je pravý profesionál, říká o svém zvířecím kolegovi herečka z Ranče Heartland

Kanadský seriál pracuje hodně se zvířaty, jak by také ne, když má v názvu ranč. Hlavní postava seriálu se zaměřuje na koně, je tzv. zaříkavačkou koní, která dokáže němým tvářím pomoci. A podle herečky by se měl jejím zvířecím kolegům dávat větší honorář za jejich profesionalitu.

Ve Skalistých horách leží rodinný ranč jménem Heartland. Děda Jack je na všechno sám od doby, kdy mu zemřela jeho starší dcera. Pomáhají mu jen dvě vnučky, temperamentní teenagerka Amy a její ambiciózní sestra Lou. Rodina se topí v dluzích, a tak hrozí, že o Heartland přijde. Prakticky založená Lou se proto rozhodne opustit práci, svého přítele i velkoměstský životní styl, odstěhuje se z New Yorku a vezme si ranč na starost. Kvůli věcnému přístupu se nemůže shodnout se sestrou.

Koně dřou stejně tvrdě jako my

Představitelka jedné z hlavních rolí, Amber Marshall, kterou uvidíte v roli nezkrotné Amy, má ke svým zvířecím kolegům velký respekt. Ale rozhodně ne tak, jak by se mohlo na první pohled zdát. Strach ze zvířat nemá, jelikož to není žádná slečna herečka, která viděla venkov pouze z dálky. Naopak, Amber Marshall si poblíž natáčení Ranče Heartland založila svůj vlastní ranč, kde má malou zoo i s koňmi.

HVĚZDA RANČE HEARTLAND MÁ KONĚ OD ČTYŘ LET

8 ZAJÍMAVOSTÍ O SERIÁLU RANČ HEARTLAND

Je tedy logické, že s koňmi pracuje i na seriálovém place velice ráda a u tak náročné práce tato zvířata velice obdivuje.

"Koně pracují na place úplně strejně jako všichni herci a celý štáb, ale nedostává se jim za to taková pozornost jako nám hercům. Hlavní zvířecí charakter našeho televizního seriálu je černý kůň se jménem Spartan. Zná svoji práci velice dobře – stejně jako my herci. Vždycky se na place smějeme, když Spartan spí během přestávek v natáčení, ve chvíli, kdy se jen zapnou kamery, je Spartan přesně na značkách – připravený na natáčení. Kdykoliv jsou na place zvířata, tak jsou vedle nich i jejich trenéři, ale většinu času nejsou potřeba pro to, aby je ukáznili. Koně se zkrátka umějí chovat! A pokud máme dělat nějakou náročnou kaskadérskou scénu, trenéři vyberou koně, který je pro specifické natáčení nejvíce kompatibilní," vypráví herečka o svých zvířecích kolezích, s kterými denně musí spolupracovat během natáčení úspěšného seriálu Ranč Heartland.

5 PŘEKVAPIVÝCH DŮVODŮ, PROČ RANČ HEARTLAND TAK OKOUZLIL DIVÁKY

Sledujte Ranč Heartland od pondělí do pátku ve 21.55 na Prima LOVE. Nebo online na www.iprima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.