Cvičení

28. června 2019 15:20

Martina Čerňanská

Chcete dokonalé nohy i zadeček? Zkuste cviky, díky kterým nemusíte do posilovny

Patříte mezi milovníky sportu? Když vyleze sluníčko, máte tiky v nohách, protože se chcete rozběhnout vstříc teplu, příjemnému větříku a endorfinům vyplavovaným do krve?

Tento skvělý pocit si užijte ještě víc díky parádním cvikům, které můžete cvičit kdekoliv v ulicích vašeho města. Je to tak, do fitka už opravdu nemusíte.

Po celodenním sezení v kanceláři nebo doma si dejte do těla a procvičte si nohy, kdekoliv se vám to bude zrovna hodit. Při procházce v parku nebo cestou domů z práce na ulici. „Nohy dejte od sebe přibližně na šířku boků, váhu mějte na plném chodidle a nezvedejte paty ze země. Ve spodní poloze dřepu by mělo být tělo ve stejném úhlu jako holeň. Záda držte rovně po celou dobu cviku.

K vykonání dalšího cviku si najděte vyvýšené místo a stoupněte si na něj přední částí chodidla s lehce rozkročenými nohami tak, aby bylo možné udělat patou pohyb dolů. Pohyb začněte ze zdola na horu, paty mějte pod úrovní špiček a snažte se dostat do výponu na špičky. Kolena stále držte rovně, neohýbejte je – posilují se tak lýtka,“ doporučuje fitness trenér Rexona Michal Maxa. Díky těmto vychytaným cvikům budete mít prokrvené a neodolatelné nohy i zadek. A to za to přece stojí!

Do batůžku nebo kabelky si nezapomeňte přibalit antiperspirant Rexona compressed. Před nebo po cvičení antiperspirantem klidně osvěžte své podpaží. Rexona compressed je malým, ale šikovným pomocníkem od zápachu a potu.

Má sice 75 ml, ale uvnitř je úplně stejné množství antiperspirantu, jako ve standardním 150 ml balení. V tašce nebo kabelce vám tedy nezabere skoro žádné místo. Nejenom, že budete skvěle vypadat a vaše tělo bude v kondici, navíc budete po cvičení pořád krásně vonět! A kdybyste náhodou byli zrovna na letišti a čekání na letadlo byste si krátili lehkým cvičením, nebojte se a vezměte si Rexonu compressed s sebou. Díky menšímu balení vám ji totiž při kontrole nikdo nezabaví.

Sdílejte článek
Štítky cvičení posilování kabelka nohy hýždě posilovna zadek rexona Rexona

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.