Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Chcete dokonalé nohy i zadeček? Zkuste cviky, díky kterým nemusíte do posilovny

Patříte mezi milovníky sportu? Když vyleze sluníčko, máte tiky v nohách, protože se chcete rozběhnout vstříc teplu, příjemnému větříku a endorfinům vyplavovaným do krve?
Vydáno: 28.06.2019
Chcete dokonalé nohy i zadeček? Zkuste cviky, díky kterým nemusíte do posilovny primary
Autor: archiv Rexona Chcete dokonalé nohy i zadeček? Zkuste cviky, díky kterým nemusíte do posilovny primary
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tento skvělý pocit si užijte ještě víc díky parádním cvikům, které můžete cvičit kdekoliv v ulicích vašeho města. Je to tak, do fitka už opravdu nemusíte.

Po celodenním sezení v kanceláři nebo doma si dejte do těla a procvičte si nohy, kdekoliv se vám to bude zrovna hodit. Při procházce v parku nebo cestou domů z práce na ulici. „Nohy dejte od sebe přibližně na šířku boků, váhu mějte na plném chodidle a nezvedejte paty ze země. Ve spodní poloze dřepu by mělo být tělo ve stejném úhlu jako holeň. Záda držte rovně po celou dobu cviku.

Dřep je jeden z nejúčinnějších cviků
Autor: archiv Rexona Dřep je jeden z nejúčinnějších cviků

K vykonání dalšího cviku si najděte vyvýšené místo a stoupněte si na něj přední částí chodidla s lehce rozkročenými nohami tak, aby bylo možné udělat patou pohyb dolů. Pohyb začněte ze zdola na horu, paty mějte pod úrovní špiček a snažte se dostat do výponu na špičky. Kolena stále držte rovně, neohýbejte je – posilují se tak lýtka,“ doporučuje fitness trenér Rexona Michal Maxa. Díky těmto vychytaným cvikům budete mít prokrvené a neodolatelné nohy i zadek. A to za to přece stojí!

Jednoduchý, ale velmi účinný cvik na nohy a zadek
Autor: archiv Rexona Jednoduchý, ale velmi účinný cvik na nohy a zadek

Do batůžku nebo kabelky si nezapomeňte přibalit antiperspirant Rexona compressed. Před nebo po cvičení antiperspirantem klidně osvěžte své podpaží. Rexona compressed je malým, ale šikovným pomocníkem od zápachu a potu.

Rexona compressed je ideální pomocník při cvičení
Autor: archiv Rexona Rexona compressed je ideální pomocník při cvičení

Má sice 75 ml, ale uvnitř je úplně stejné množství antiperspirantu, jako ve standardním 150 ml balení. V tašce nebo kabelce vám tedy nezabere skoro žádné místo. Nejenom, že budete skvěle vypadat a vaše tělo bude v kondici, navíc budete po cvičení pořád krásně vonět! A kdybyste náhodou byli zrovna na letišti a čekání na letadlo byste si krátili lehkým cvičením, nebojte se a vezměte si Rexonu compressed s sebou. Díky menšímu balení vám ji totiž při kontrole nikdo nezabaví.

Článek je zařazen v: rexona, cvičení, posilování, nohy, hýždě
Reklama