zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Chcete dokonalé nohy i zadeček? Zkuste cviky, díky kterým nemusíte do posilovny

Chcete dokonalé nohy i zadeček? Zkuste cviky, díky kterým nemusíte do posilovny primary
Autor: archiv Rexona Chcete dokonalé nohy i zadeček? Zkuste cviky, díky kterým nemusíte do posilovny primary
cernanm , Vydáno: 28.06.2019
Patříte mezi milovníky sportu? Když vyleze sluníčko, máte tiky v nohách, protože se chcete rozběhnout vstříc teplu, příjemnému větříku a endorfinům vyplavovaným do krve?

reklama

Tento skvělý pocit si užijte ještě víc díky parádním cvikům, které můžete cvičit kdekoliv v ulicích vašeho města. Je to tak, do fitka už opravdu nemusíte.

Po celodenním sezení v kanceláři nebo doma si dejte do těla a procvičte si nohy, kdekoliv se vám to bude zrovna hodit. Při procházce v parku nebo cestou domů z práce na ulici. „Nohy dejte od sebe přibližně na šířku boků, váhu mějte na plném chodidle a nezvedejte paty ze země. Ve spodní poloze dřepu by mělo být tělo ve stejném úhlu jako holeň. Záda držte rovně po celou dobu cviku.

Dřep je jeden z nejúčinnějších cviků
Autor: archiv Rexona Dřep je jeden z nejúčinnějších cviků

K vykonání dalšího cviku si najděte vyvýšené místo a stoupněte si na něj přední částí chodidla s lehce rozkročenými nohami tak, aby bylo možné udělat patou pohyb dolů. Pohyb začněte ze zdola na horu, paty mějte pod úrovní špiček a snažte se dostat do výponu na špičky. Kolena stále držte rovně, neohýbejte je – posilují se tak lýtka,“ doporučuje fitness trenér Rexona Michal Maxa. Díky těmto vychytaným cvikům budete mít prokrvené a neodolatelné nohy i zadek. A to za to přece stojí!

Jednoduchý, ale velmi účinný cvik na nohy a zadek
Autor: archiv Rexona Jednoduchý, ale velmi účinný cvik na nohy a zadek

Do batůžku nebo kabelky si nezapomeňte přibalit antiperspirant Rexona compressed. Před nebo po cvičení antiperspirantem klidně osvěžte své podpaží. Rexona compressed je malým, ale šikovným pomocníkem od zápachu a potu.

Rexona compressed je ideální pomocník při cvičení
Autor: archiv Rexona Rexona compressed je ideální pomocník při cvičení

Má sice 75 ml, ale uvnitř je úplně stejné množství antiperspirantu, jako ve standardním 150 ml balení. V tašce nebo kabelce vám tedy nezabere skoro žádné místo. Nejenom, že budete skvěle vypadat a vaše tělo bude v kondici, navíc budete po cvičení pořád krásně vonět! A kdybyste náhodou byli zrovna na letišti a čekání na letadlo byste si krátili lehkým cvičením, nebojte se a vezměte si Rexonu compressed s sebou. Díky menšímu balení vám ji totiž při kontrole nikdo nezabaví.

reklama

Související témata: rexona , cvičení , posilování , nohy , hýždě

reklama

Přečtěte si také

reklama