Jedna z vyšetřovatelské dvojice Rizzoli & Isles čelí vyhoření!

Zločin, který se odehrál přímo na ulici, tentokrát musí vyřešit Jane Rizzoli a Maura Isles. Brilantní patoložka Maura však má všeho už nad hlavu… A její tělo začne stávkovat! Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima LOVE.

Tváří v tvář gansterům

Na ulici vypukla přestřelka, která nezůstala bez obětí. Poté, co vzali pachatelé roha, zůstal ležet na ulici mrtvý muž. Obě dámy se vydávají po stopách, které vedou do podsvětí – konkrétně k východoevropskému gangu. Jedna z nich však během pátrání tak trochu “odpadne”. Workoholičku Mauru totiž sužuje horečka z vyčerpání.

Mistryně sladkého života!

To představitelka Maury Sasha Alexander sice svou práci miluje, ale ví, jak relaxovat. Třeba u sklenky dobrého vína, o což se nedávno “podělila” se svými fanoušky, a tancování. Nic naplat, duševní hygiena je třeba a patrně i díky ní často optimisticky naladěná Sasha vypadá výborně.

Sasha si kromě toho užívá i slunného L.A., zatímco půlka světa trpí ukrutnou zimou. Ukázala to i na svém osobním Instagramu.

Nehledě na to, že jak Sasha, tak její kolegyně a představitelka Jane Rizzoli Angie Harmon milují i oslavy. Ta se nedávno nechala slyšet, že její seriálová postava je jí prostoupena a ozývá se v naprosto nevhodnou chvíli.

Tak to má být!

Další díl seriálu RIzzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.