Prima maminka

4. října 2015 04:20

Lucie Průchová

11 dojemných fotografií: Siamská dvojčátka před a po operaci!

Tyto malé holčičky, Maria Clara a Maria Eduarda, jsou staré pouhé čtyři měsíce a právě podstoupily separační operaci v Goianii v Brazílii.

Operace trvala šest hodin, ale byla úspěšná, vše proběhlo bez jakýchkoli komplikací. Děti se nyní zotavují v nemocnici, kde bylo dovoleno fotografovi Mateusi Andrému, aby zaznamenal zázračný proces jejich znovuzrození.

„Fotografování dvojčat po operaci bylo takové svědectví o naději,“ řekl André.

Poté, co se setkal s Denisem Borges Oliveirem a Santanou Ramos Dos Santos, dvacetiletými rodiči dvojčat, byl prý velice nadšený. Požádali ho totiž, jestli by pořídil fotografie jejich dcer.

Za prvé, chtěli fotografie ukázat světu, aby podpořili ostatní rodiče, kterým se může něco podobného stát, a za druhé, aby měli nějaké obrázky na památku a mohli je děvčátkům později ukázat a vysvětlit jim, čím musela jako malá miminka projít.

„Začal jsem obdivovat lidi, kteří mají odhodlání ukázat společnosti to, co se většina z nás snaží nevidět. My všichni si zasloužíme lásku a důstojnost, bez ohledu na to, kdo jsme a jak vypadáme,“ dodal fotograf.

Obrázky jsou naprosto neuvěřitelné. Dívky jsou krásné a jejich rodiče jsou tak nadšeni z toho, že se operace povedla a jejich děti jsou v pořádku. Na snímcích, kde drží své dcery už samostatně, je vidět, jak se jim ulevilo a jak jsou šťastní.

Sdílejte článek
Štítky Brazílie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.