Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

11 dojemných fotografií: Siamská dvojčátka před a po operaci!

Tyto malé holčičky, Maria Clara a Maria Eduarda, jsou staré pouhé čtyři měsíce a právě podstoupily separační operaci v Goianii v Brazílii.
Vydáno: 04.10.2015
Holčičky už žijí odděleně
Holčičky už žijí odděleně Autor: Mateus André
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Operace trvala šest hodin, ale byla úspěšná, vše proběhlo bez jakýchkoli komplikací. Děti se nyní zotavují v nemocnici, kde bylo dovoleno fotografovi Mateusi Andrému, aby zaznamenal zázračný proces jejich znovuzrození.

„Fotografování dvojčat po operaci bylo takové svědectví o naději,“ řekl André.

Poté, co se setkal s Denisem Borges Oliveirem a Santanou Ramos Dos Santos, dvacetiletými rodiči dvojčat, byl prý velice nadšený. Požádali ho totiž, jestli by pořídil fotografie jejich dcer.

Za prvé, chtěli fotografie ukázat světu, aby podpořili ostatní rodiče, kterým se může něco podobného stát, a za druhé, aby měli nějaké obrázky na památku a mohli je děvčátkům později ukázat a vysvětlit jim, čím musela jako malá miminka projít.

Siamská dvojčátka před a po operaci! - Obrázek 4 Foto:

„Začal jsem obdivovat lidi, kteří mají odhodlání ukázat společnosti to, co se většina z nás snaží nevidět. My všichni si zasloužíme lásku a důstojnost, bez ohledu na to, kdo jsme a jak vypadáme,“ dodal fotograf.

Obrázky jsou naprosto neuvěřitelné. Dívky jsou krásné a jejich rodiče jsou tak nadšeni z toho, že se operace povedla a jejich děti jsou v pořádku. Na snímcích, kde drží své dcery už samostatně, je vidět, jak se jim ulevilo a jak jsou šťastní.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama