Prima maminka

21. září 2016 04:30

Martina Čerňanská

18 dokonalých obalů, které jsou možná lepší než obsah samotný

Že není důležitý u výrobku pouze jeho obsah, ale i to, jak je zabalený, zjistily již mnohé firmy...

Také se vám kolikrát již stalo, že jste sáhli po nějakém výrobku v obchodě, aniž byste vlastně věděli, co to je, ale pouze proto, že se vám líbil obal? My jsme se v redakci shodli, že nám to stává dokonce velmi často a také občas danou věc jen a pouze kvůli obalu dokonce koupíme (pozn. toto se stává pouze ženské části redakce, ta mužská na nás nevěřícně koukala, protože proč by si proboha něco kupovali jen kvůli hezkému obalu...?).

Každopádně to, jak je důležitý u výrobku obal, si uvědomuje čím dál více zástupců značek různorodého zboží a my si tak můžeme koupit nyní například houbičku na mytí vakuovanou jako kus sýru a nákup žárovek už se nezdá tak nudný, když vypadají jako kornout se zmrzlinou, co říkáte? :)

Který obal se nejvíc líbí právě vám?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.