Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

30 sladkých cupcaků s nápadem: Který se vám líbí nejvíc?

Možná jste to nevěděli, ale 15. prosince se slavil den cupcaků. Takže jsme si už dopřávali trošku sladkostí ještě před vánočním cukrovím, které by mělo být zatím uložené a mělo by čekat na tu pravou chvíli… Na Štědrý den!
Vydáno: 18.12.2015
Cupcake 30x jinak
Cupcake 30x jinak Autor: boredpanda.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V polovině prosince nastává každoročně čas na zdobené košíčky a muffiny z těsta zdobené různými pestrými způsoby. Fantazii se meze nekladou, a jak uvidíte v naší galerii, do které jsme vybrali ty NEJ kousky, tvůrci si opravdu i letos dali záležet.

Vybrali jsme to nejlepší, co internet nabízí, což ale neznamená, že někdo z vás není schopen vymyslet a vytvořit ještě něco daleko lepšího a kreativnějšího! Pokud se můžete pochlubit dokonalejšími výtvory, neváhejte nám poslat jejich foto na mail prima.zeny@iprima.cz – a my po Vánocích na našich stránkách zveřejníme galerii i z vašich sladkých dílek, to abyste se s nimi mohli pochlubit ostatním.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama