Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

4 zajímavé tipy, kam vyrazit tento víkend!

Přemýšlíte, co budete tento víkend dělat? Jak strávit volno a pořádně si ho užít místo toho, abyste leželi na gauči před televizí? I když – co si budeme povídat – i to není někdy na škodu...
Vydáno: 26.02.2016
Tak kam si uděláte výlet?
Tak kam si uděláte výlet? Autor: kudyznudy.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ale pro případ, že byste přece jen chtěli být trošku aktivní, a nemyslíme tím jen sportovní vyžití, nechte se inspirovat těmito tipy, které pro vás připravil portál Kudyznudy.cz.

Má pro vás jako vždy perfektní nápady, jak a kde se pobavit a načerpat potřebnou psychickou energii do dalších pracovních dní.

Vždyť co vám dodá více síly, než vyrazit někam do přírody a vypustit z hlavy starosti všedních dní.

 

Náš tip č. 1

Zimní sportovní hry 2016 Tourism X Games na Ještědu

26. únor 2016 – 27. únor 2016

 

Ladovské vepřové hody v Pivovaru Velké Popovice Foto: Foto: kudyznudy.cz


Těšit se můžete např. na štafetu na sněžnicích, závod se psím spřežením, netradiční sjezd kopce a další zajímavé aktivity.

Tourism X Games je sportovně-vzdělávací akce pro subjekty z oboru cestovního ruchu (hotely, CK, CA, TO, PCO, DMC, destinační managementy, státní správa a další subjekty cestovního ruchu).

Cílem této akce je propojit profesionály působící v oblasti cestovního ruchu při neformální celodenní sportovně-vzdělávací akci tak, aby se mohli nejen vzdělat, změřit síly ve sportovních kláních, ale zejména probrat s kolegy z oboru novinky, trendy a hlubší spolupráci.

Soupeřit se bude v těchto disciplínách:

- vybraný zástupce týmu se se soupeři utká v klasickém slalomu

- všichni milovníci zimy opráší své dětské zážitky a sjedou kopec na pytli

- další disciplínou bude psí spřežení s lidským pohonem

- štafeta na sněžnicích

- hod sněhovou koulí na terč

- a na závěr logický úkol, jeho vyluštění a následně hledání cache (tato poslední disciplína bude ještě upřesněna)

Bližší informace najdete ZDE

 

Náš tip č. 2

Bořek Šípek: Out of limits

6. říjen 2015 – 28. únor 2016

 

Bořek Šípek: Out of limits Foto: Foto: kudyznudy.cz


Umělecká galerie Art Salon S v Tančícím domě uvádí retrospektivní výstavu českého výtvarníka, designéra a architekta Bořka Šípka s názvem Out Of Limits. V nově zrekonstruovaném druhém patře Tančícího domu bude ve velkolepé instalaci představeno téměř 200 děl.

Návštěvníci výstavy budou moci zhlédnout rozmanitou rodinu objektů – vázy, mísy, karafy, skleničky, lustry, porcelánové hrnečky, misky, talíře, židle, křesla, stoly, skříně, knihovny, lampy či svícny, které mají svou vlastní existenci, svůj charakter, jenž spojuje a drží pohromadě jejich autor Bořek Šípek. Jedním z nejcennějších děl výstavy Out Of Limits je skleněná váza s názvem Neuchopitelný šípek. Vázu, připomínající stonek šípku hustě posetý trny, navrhl v roce 2004 Václav Havel. Nákres vázy daroval Bořkovi Šípkovi k jeho 55. narozeninám, který v době Havlovy prezidentské funkce pracoval pro Pražský hrad. Sedm let poté Bořek Šípek vázu podle návrhu Václava Havla vyrobil v limitované kolekci sedmi kusů. Návštěvníci výstavy budou moci vidět čtvrtý a poslední neprodaný kus z celkových sedmi.

Bližší informace najdete ZDE

 

Náš tip č. 3

Děti za korunu v Aquapalace Čestlice

1. únor 2016 – 31. březen 2016

 

Děti za korunu v Aquapalace Čestlice Foto: Foto: kudyznudy.cz


Očekávaná akce je opět tady. Pro děti a rodiče připravil Aquapalace na období jarních prázdnin skvělou nabídku. Děti do 150 cm výšky mají vstup do Vodního světa pouze za 1 Kč.

Podmínkou akce je vstup dítěte do 150 cm výšky do areálu Vodního světa pouze v doprovodu dospělé osoby platící plné vstupné na pokladnách Aquapalace. Na jednoho dospělého platící plné vstupné může jít jedno dítě do 150 cm výšky za 1 Kč. Délka pobytu dítěte je závislá na době vstupenky zakoupené platící dospělou osobou. Po překročení doby zakoupené vstupenky se účtuje překročená doba po minutách dle platného ceníku. Děti nad 150 cm výšky platí studentské vstupné.

Děti do 12 let mají přístup do areálu Vodního a saunového světa pouze v doprovodu a pod kontrolou osoby starší 18 let. Akce se vztahuje na všední dny i víkendy. Tuto akční nabídku nelze sčítat s dalšími slevami a akčními nabídkami. Pro děti zde také připravili na každý den zajímavé a zábavné akce.

Od 1. 2. do 31. 3. 2016 mají v Aquapalace Praha děti do 150 cm vstup jen za jedinou korunu, s platící dospělou osobou.

Bližší informace najdete ZDE


Náš tip č. 4

Ladovské vepřové hody v Pivovaru Velké Popovice

27. únor 2016 10.00 – 15.00

 

kudy z nudy 26. 2. - Obrázek 2 Foto: Foto: kudyznudy.cz


Přijeďte si pochutnat na zabijačkových pochoutkách a poctivém pivu do Velkopopovického pivovaru!

V sobotu 27. února už posedmé oslavíme Ladovské vepřové hody, kde na vás čekají zabijačkové speciality od místních řezníků a další tradiční dobroty.

Na akci uvidíte i přehlídku řemesel, chybět nebude ani výroba ledových soch nebo masopustní průvod.

Každou půlhodinu pak můžete vyrazit na prohlídkovou trasu Velkopopovického pivovaru, kde se pod dohledem pivovarského odborníka naučíte správně načepovat pivo a ochutnáte Kozla Černého nefiltrovaného.

Bližší informace najdete ZDE

 

Nevybrali jste? Další akce najdete na portálu KUDY Z NUDY


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama