Celebrity

19. srpna 2015 04:15

Anna Kopečková

6 naprostých nesmyslů, kterým věří celebrity

6 naprostých nesmyslů, kterým věří celebrity

Žijeme v podivném a komplikovaném světě a někdy je těžké rozeznat, co opravdu existuje a co je jen výplodem lidské fantazie. Existují mimozemšťani? Žije yetti? Bude ještě někdy u nás opravdová zima?

Ale nemějte strach, nejste sami, kdo bývá někdy zmatený ze zpráv, které se na nás hrnou ze všech stran. I světoznámí herci nebo zpěváci občas řeší dilema, zda věřit realitě nebo pohádkám.

Michelle Pfeiffer

Krásná herečka před lety přiznala, že byla kdysi členkou sekty, kde všichni věřili, že lidem stačí k přežití jen sluneční záření.

Lady Gaga

Popová hvězda je pověstná svými neuvěřitelnými outfity a rozhodně jí nelze upřít notnou míru fantazie. Ale možná o ní nevíte, že se snaží vyhýbat sexu. Je totiž přesvědčená o tom, že by jí tím její partneři mohli vzít její kreativitu.

Axl Rose

Zpěvák skupiny Guns N´ Roses odmítal hrát ve městech, jejichž název začíná na písmeno M, protože jsou podle něj prokletá. Tak alespoň víme, proč nikdy nezazpíval v Mladé Boleslavi, Mělníku nebo v Mostě!

Shirley MacLaine

Jak tvrdí její dcera, známá herečka byla přesvědčená o tom, že otec její dcery Steve je klonem astronauta jménem Paul. Nutno dodat, že Steve toho značně zneužíval, protože mu Shirley musela měsíčně platit 60 000 dolarů na uhrazení vesmírných cestovních výdajů.

Fran Drescher

Říká se, že hvězda seriálu Chůva k pohledání věří, že byla kdysi se svým manželem unesena mimozemšťany, kteří jim implantovali pod kůži elektronické čipy. Což prý dokazují jizvy, které oba mají na stejných místech.

Russel Crowe

Představitel filmového Gladiátora umístil na Twitter nahrávku, která má znázorňovat UFO vznášející se nad botanickými zahradami v Sydney. Video pak dal i na YouTube a naprosto odsoudil některé komentáře, které tvrdily, že video je podvod.

Sdílejte článek
Štítky Lady Gaga YouTube Sydney celebrita herec Guns N' Roses Michelle Pfeifferová Axl Rose Shirley MacLaine Fran Drescherová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.