Prima maminka

16. února 2016 04:15

Lucie Průchová

8 poloh ve spánku, které odhalí, jak vám to klape ve vztahu!

8 poloh ve spánku, které odhalí, jak vám to klape ve vztahu!

Věděli jste, že to, v jaké poloze s partnerem usínáte a v jaké se oddáváte sladkému snění, je velice důležité a dost věcí se z této skutečnosti dá vyčíst? Možná se dozvíte věci, které by lepší ani nevědět, odhalíte, jak jste na tom, kdo z vás je ve vztahu dominantnější, jestli je ve vás alespoň „ždibíček“ romantika, jestli to mezi vámi funguje a nebo by bylo lepší toho, co usíná vedle vás, radši vyměnit…

Pokud si nejste jisti, možná radši nepokračujte ve čtení, mohli byste se dozvědět něco, co si nikdo z nás nechce připustit… Tedy, čtěte jen na vlastní nebezpečí…

Poloha č. 1

Spíte každý na své straně postele? A jste si ještě jistí, že k sobě patříte? Tohle je poloha dvou sólistů, páry v ní spí nejčastěji po vzájemné hádce a nebo v době totální krize.

Poloha č. 2

Poloha známá jako lžičky... Muž se cítí jako ochránce, žena jako křehká drobná bytost, která potřebuje jeho blízkost a široká ramena, která ji vždy a za jakékoliv situace ochrání. Tak tato poloha je naprosto ideální a pokud v ní s partnerem spíte, máte naprosto úžasný a vyrovnaný vztah, který by vám mohli všichni závidět!

Poloha č. 3

Obrácené lžičky... I tato poloha je velmi oblíbená a častá, hlavně u čerstvě zamilovaných párů, které touží po blízkosti toho druhého a své vzájemné doteky si užívají v plné míře. A také je tu další, poněkud praktičtější důvod, a to skutečnost, že se nedá ležet pořád na jednom boku – pozor na proleženiny :-) I tato poloha je záviděníhodná, pokud vám vydrží i do dalších společných měsíců a let. Doteky se cení!

Poloha č. 4

Máte doma muže, který nejradši uléhá do postele sám a pojem oddělené ložnice je přesně to, co vyhledává a připadá mu to naprosto normální? Tak to je přesně ten typ muže, o kterém jsme mluvili na začátku. Holky, je čas ho vyměnit. Jedno je totiž jisté, asi nestojí o vaši přítomnost a blízkost, když si to radši užívá sám se svým polštářem... Pokud ovšem nechrápete jako medvěd, pak by to bylo trošku akceptovatelné a pochopitelné.

Poloha č. 5

Ráda byste se v průběhu noci trošku protáhla nebo aspoň na chvíli vymanila z pevného sevření vašeho partnera, který se vás drží jako klíště a nepustí a nepustí? Zřejmě máte doma přerostlé dítě, které potřebuje vaši neustálou ochranu. Možná to bude jedináček a maminčin mazánek, který si udělal tak trochu maminku z vás. To není dobré :-( Je tu ale další možnost, pokud to není vaše obvyklá poloha, ve které se při spaní nacházíte, je možné, že má váš partner nějaké problémy a potřebuje prostě jen na chvíli pochovat a obejmout. To přece potřebujeme občas všichni a je jedno, jestli jste muž, nebo žena.

Poloha č. 6

Usínáte v této poloze? Do poslední chvíle se na sebe zálibně díváte nebo si povídáte, než vám spadnou víčka a usnete definitivně? Potom patříte k párům, které si mají vždy co říct, mají stejné uvažovaní a stejné touhy. Líbí se vám stejné věci, a dokonce to může dojít tak daleko, že na sobě začnete být vzájemně zavislí. Na to pozor, všeho moc škodí, i když je to vzájemné. Nechte partnera dýchat, i vy se potřebujete občas nadechnout!

Poloha č. 7

Rádi usínáte v poloze, kdy žena se stočí jako ptáčátko pod křídlo svého ochranitele. Takto usínají většinou páry, kdy muž je rád MUŽEM a žena tou opravdovou, něžnou, zranitelnou ŽENOU. Je to poloha, ve které je patrné, kdo má vše pod kontrolou a kdo rád usíná s pocitem, že je pod ochranou, a může tak v klidu upadnout do říše snů. Vy se smíte přitulit a váš ochránce vám zajistí klidný spánek. Většinou je tomu tak i v každodenním životě.

Poloha č. 8

Tak tato poslední poloha je nejobvyklejší u párů, které jsou spolu již delší dobu, mají něco za sebou, ale stále vyhledávají svou přítomnost. Máte rádi své vzájemné doteky, vůni svého partnera. Prostě k sobě patříte, jste tým, ale nejen to, pořád k sobě máte hodně blízko a i po sexuální stránce vše funguje, jak má, i když to třeba není již tak intenzivní, jako na začátku vašeho vztahu. Což je pochopitelné, co si budeme nalhávat....

Sdílejte článek
Štítky spánek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.