Prima maminka

30. června 2019 17:30

Martina Čerňanská

Bude to kluk nebo holka? Odpověď hledejte ve své dlani

Ve své dlani najdete odpovědi na mnoho otázek. Např. na to, jaké bude vaše manželství, ale také na to, zda se vám narodí chlapeček či holčička...

Ve své dlani najdete odpovědi na mnoho otázek. Např. na to, jaké bude vaše manželství (to si můžete prověřit zde), ale také na to, zda se vám narodí chlapeček či holčička...

Hluboké a rovné čáry

Pokud jsou čáry na vaší ruce rovné a hluboké s největší pravděpodobností se můžete těšit na chlapečka.

Vidlička

Pokud vidíte na konci čar jakoby tvar vidličky, je velká šance (a vlastně je to docela jisté), že se vám narodí dvojčata. Gratulujeme:)

Smyčka nahoře

Zahnuté čáry do smyčky v horních částech znamenají, že si na miminko nějakou chvilku počkáte. Ale nebojte se, dočkáte se!

Smyčky dole

Pokud vidíte smyčky dole, na konci čar, vaše děti budou zřejmě v raném dětství trpět různými neduhy. Ale brzy je to přejde, takže žádné obavy.

Jemné a málo viditelné čáry

Pokud čáry v dané oblasti na dlani sotva vidíte, je to jasným znakem, že k vám čáp donese holčičku:)

Zakřivené čáry

Našli jste ve vaší dlani zakřivené čáry? Pak očekávejte, že to vaše děti nebudou mít úplně snadné. Jejich vysoké IQ bude vykoupeno psychickou nerovnováhou. Pravděpodobně budou hodně citlivé, takže na to myslete.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.