Získejte od Samsungu energeticky šetrnější spotřebiče výhodněji. S bonusem až 8 000 Kč!

Až do 16. května 2021 můžete ušetřit až 8 000 Kč za chladničku nebo 3 000 Kč za pračku v lepší energetické třídě od Samsungu. Stačí se zapojit do speciální jarní akce.

Společnost Samsung spustila letos na jaře akci, v níž lze až do 16. května 2021 získat bonus ve výši až 8 000 Kč za nákup energeticky šetrnějších chladniček, praček a sušiček. Stačí se zaregistrovat do 14 dní od nákupu na oficiálním e-shopu Samsung.cz, nahrát všechny potřebné doklady a bonus bude po splnění všech podmínek zaslaný kupujícímu na účet. Akce platí ve značkových prodejnách Samsung, internetovém obchodě www.samsung.cz a u dalších vybraných prodejců elektroniky. V nabídce je 62 modelů spotřebičů, jejichž podrobný přehled a další podmínky nákupu naleznete ZDE.

„Svou nejnovější spotřebitelskou akcí chceme upozornit na konkurenční výhodu Samsungu v době nástupu nových energetických štítků v Evropské unii. Samsung dlouhodobě věnuje zvýšenou pozornost vývoji ekologicky šetrných produktů a domácí spotřebiče nejsou výjimkou. Nyní se o tom zákazníci můžou přesvědčit osobně díky bonusům, které jim poskytneme po nákupu vybraných domácích spotřebičů," říká Michal Forejt, ředitel divize spotřební elektroniky společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Pořiďte si inteligentní ledničku

Bonusy se vztahují i na pokročilé modely s inovativními technologiemi, například chladničky vybavené funkcí All around cooling, která zajišťuje rovnoměrné chlazení v celém prostoru chladničky, včetně všech rohů, či na modely vybavené umělou inteligencí. Jde například o kombinované chladničky s mrazákem vybavené funkcí True No Frost, jež brání vytváření námrazy a šetří energii. Tyto chladničky uživatel nemusí na rozdíl od běžných odmrazovat. Pokud potřebujete víc prostoru na chlazené a mražené potraviny, můžete bonus využít ke koupi některé z amerických chladniček vybavených dvojitým chladicím systémem Twin Cooling Plus a celkovým objemem až 652 litrů.

Perte čistěji, tišeji a výhodněji

Mezi zvýhodněnými domácími spotřebiči jsou i parní pračky s technologií QuickDrive, díky níž se prací cyklus zkrátí až na polovinu. Tyto pračky se vyznačují velmi tichým invertorovým motorem a párou dokážou díky dezinfekčnímu programu Hygiene Care odstranit až 99,9 % bakterií a alergenů. V závislosti na modelu pak využívají i umělou inteligenci, například při volbě pracího programu, při níž vychází z dřívějších pracích cyklů. Díky funkci Add Wash a speciálním menším dvířkům lze do těchto praček přidat zapomenuté kusy oblečení i v průběhu pracího cyklu. Pračky Samsung využívají k úspoře energie technologii Aktivní pěny EcoBubble, kdy se do prádla dostává rovnou pěna, čímž se zlepšuje výkon při nízké spotřebě energie. Díky tomu má Samsung na trhu jedno z nejširších portfolií praček ve třídě A.

Bonus lze uplatnit i na moderní sušičky se systémem proti mačkání prádla Wrinkle Perent a speciálním cyklem Quick Dry 35', který dokáže 1 kg prádla usušit za pouhých 35 minut.

Sdílejte článek
Štítky jaro technologie Samsung pračka lednička Samsung Electronics domácí spotřebič

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.