zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Komerční článek
Komerční článek

Získejte od Samsungu energeticky šetrnější spotřebiče výhodněji. S bonusem až 8 000 Kč!

Energeticky šetrnější domácí spotřebiče získáte od Samsungu výhodněji
Autor: iStock Energeticky šetrnější domácí spotřebiče získáte od Samsungu výhodněji
Reklamní sdělení , Vydáno: 19.04.2021
Až do 16. května 2021 můžete ušetřit až 8 000 Kč za chladničku nebo 3 000 Kč za pračku v lepší energetické třídě od Samsungu. Stačí se zapojit do speciální jarní akce.

reklama

Společnost Samsung spustila letos na jaře akci, v níž lze až do 16. května 2021 získat bonus ve výši až 8 000 Kč za nákup energeticky šetrnějších chladniček, praček a sušiček. Stačí se zaregistrovat do 14 dní od nákupu na oficiálním e-shopu Samsung.cz, nahrát všechny potřebné doklady a bonus bude po splnění všech podmínek zaslaný kupujícímu na účet. Akce platí ve značkových prodejnách Samsung, internetovém obchodě www.samsung.cz a u dalších vybraných prodejců elektroniky. V nabídce je 62 modelů spotřebičů, jejichž podrobný přehled a další podmínky nákupu naleznete ZDE. 

„Svou nejnovější spotřebitelskou akcí chceme upozornit na konkurenční výhodu Samsungu v době nástupu nových energetických štítků v Evropské unii. Samsung dlouhodobě věnuje zvýšenou pozornost vývoji ekologicky šetrných produktů a domácí spotřebiče nejsou výjimkou. Nyní se o tom zákazníci můžou přesvědčit osobně díky bonusům, které jim poskytneme po nákupu vybraných domácích spotřebičů," říká Michal Forejt, ředitel divize spotřební elektroniky společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

S bonusem můžete získat i domácí spotřebiče s inovativními technologiemi
Autor: Samsung S bonusem můžete získat i domácí spotřebiče s inovativními technologiemi

Pořiďte si inteligentní ledničku

Bonusy se vztahují i na pokročilé modely s inovativními technologiemi, například chladničky vybavené funkcí All around cooling, která zajišťuje rovnoměrné chlazení v celém prostoru chladničky, včetně všech rohů, či na modely vybavené umělou inteligencí. Jde například o kombinované chladničky s mrazákem vybavené funkcí True No Frost, jež brání vytváření námrazy a šetří energii. Tyto chladničky uživatel nemusí na rozdíl od běžných odmrazovat. Pokud potřebujete víc prostoru na chlazené a mražené potraviny, můžete bonus využít ke koupi některé z amerických chladniček vybavených dvojitým chladicím systémem Twin Cooling Plus a celkovým objemem až 652 litrů.

Perte čistěji, tišeji a výhodněji

Mezi zvýhodněnými domácími spotřebiči jsou i parní pračky s technologií QuickDrive, díky níž se prací cyklus zkrátí až na polovinu. Tyto pračky se vyznačují velmi tichým invertorovým motorem a párou dokážou díky dezinfekčnímu programu Hygiene Care odstranit až 99,9 % bakterií a alergenů. V závislosti na modelu pak využívají i umělou inteligenci, například při volbě pracího programu, při níž vychází z dřívějších pracích cyklů. Díky funkci Add Wash a speciálním menším dvířkům lze do těchto praček přidat zapomenuté kusy oblečení i v průběhu pracího cyklu. Pračky Samsung využívají k úspoře energie technologii Aktivní pěny EcoBubble, kdy se do prádla dostává rovnou pěna, čímž se zlepšuje výkon při nízké spotřebě energie. Díky tomu má Samsung na trhu jedno z nejširších portfolií praček ve třídě A.

Bonus lze uplatnit i na moderní sušičky se systémem proti mačkání prádla Wrinkle Perent a speciálním cyklem Quick Dry 35', který dokáže 1 kg prádla usušit za pouhých 35 minut.

reklama

reklama

Přečtěte si také

reklama