Prima maminka

1. prosince 2016 17:36

Anna Kopečková

Chcete strávit třetinu života příjemně? Kupte si perfektní matraci

Pro kvalitní spánek je důležitá postel, ticho a tma. Pokud ale nemáte dobrou matraci, dosyta se nikdy nevyspíte. Vydatný spánek je přitom pro naši existenci zásadní, prospíme se asi třetinou života.

Slamníky a pérovací gauče už sice vystřídaly moderní postele, výběr matrace byste ale přesto neměli brát na lehkou váhu. Špičkou ve vývoji jsou nyní pěnové pružiny. „Díky patentované technologii Napsie Comfort system pérují matrace Napsie jako klasické pružiny a poskytují pohodlí a oporu jako paměťová pěna“, říká Eva Vondrková, manažerka značky Napsie. Matrace Napsie navíc udržuje příjemnou teplotu pro spánek a drží tvar i na namáhaných místech.

Čím je matrace Napsie výjimečná? Složením. Tvoří ji pevný základ, jádro z pěnových pružin, podpůrná pěna, paměťová pěna a snímatelný potah.

Perfektní matraci ale nepoznáte chvilkovým poležením v obchodním domě. Odborníci doporučují až tři měsíce „zkušební doby“. Proto se ptejte, za jak dlouho můžete matraci bezplatně vrátit.

Napsie můžete zkoušet 101 nocí. Když zjistíte, že vám nevyhovuje, vrátíte ji a peníze dostanete zpátky.

Důležitá je i cena. Asi nikdo nečeká, že levné matrace z řetězců vydrží bez proležení víc než pár sezon. Češi mají matraci průměrně na deset let. Za zhruba tři koruny za noc přitom pořídíte velmi slušnou matraci.

Vidíte? Víno zůstalo ve skleničce. To znamená, že ani převalování vašeho partnera vás na Napsie nebude rušit.

Pokud nemáte na zařízení bytu moc peněz, investujte spíš do matrace než do nákupu postele. Vybírejte ale matraci s protiskluzovým povrchem a snímatelným potahem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.