Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Čtení na pláž: Víme, které knížky přečtete jedním dechem!

Slunce, vyhřátá pláž, šplouchání a šumění moře. Neznáme lepší způsob, jak si odpočinout, nachytat bronz a skvěle se odreagovat, než ve společnosti čtivé, zábavné a třeba i napínavé knihy.
Vydáno: 08.07.2015, Anna Kopečková
A co si přečtete vy?
A co si přečtete vy? Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Vzhledem k tomu, že se tento článek netýká knižních novinek, můžete si všechny tituly vypůjčit z knihovny nebo od kamarádek či známých ještě dřív, než vyrazíte za odpočinkem.

 

 

 

Něco líbivého pro ženy:

Louise Bagshawe – Její knihy mají v sobě všechno, o čem chcete číst

FotorCreated Foto:

 

Odpočinkový příběh, co vás vtáhne do děje a nepustí, dokud neotočíte poslední stránku. Silné ženy, co se nebojí riskovat, podvádět, lhát, ale i milovat a dosáhnout úspěchu, který si vytyčily. Přesně takové jsou hrdinky jejích knih. Trochu utopie, ale krásně se to čte. Objevte luxusní a zároveň zhýralý svět dnešní společnosti a počítejte s tím, že si na těchto knihách prostě vybudujete závislost. A kterou knihou byste měli začít? Rozhodně románem Film nebo Touha.

V případě, že vás lákají spíš historické romance, zkuste knížky Lisy Kleypas, Nicol Jordan nebo Sabriny Jeffries.

Oblíbená klasika:

Danielle Steel: Romány ze života aneb cesty osudu jsou nevyzpytatelné

183178_big Foto:

 

Pokud vás tento žánr baví a láká, tak Danielle Steel rozhodně nemusíme nijak sáhodlouze představovat. Její tvorba proslula po celém světě a její knihy patří k nejprodávanějším vůbec. Máte-li chuť se nechat strhnout silným příběhem, co se dotkl srdcí milionů fanoušků (no, spíše fanynek), začtěte se klidně znovu toto léto do knihy Palomino. Samantha nic nemiluje víc než jízdu na koni. Ta se jí však stane osudnou, pád jí změní život a uvězní na invalidní křeslo.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Když se chcete bát:

Dost bylo romantiky, teď přichází na řadu něco, co vám nedá spát a vy se nebudete moci odpoutat od knížky dřív, než dočtete poslední stránku, abyste se konečně dozvěděli, kdo za tím vším stojí a kdo nakonec vraždil.

img_210389_main Foto:

 

 

„Velmi ráda se vracím k mým oblíbeným knihám a jednou z nich je právě román Chameleon od Kena McClura, který je autorem thrillerů z lékařského prostředí. Tím podle mě úplně nejlepším je právě zmíněná knížka, ve které řádí šílený vrah a lékaři zároveň bijí na poplach kvůli nemoci, jež nijak nereaguje na léčbu. Myslím, že při čtení zapomenete na všechny trable a vaším jediným cílem bude rozlousknout zápletku,“ doporučuje Lída.       

 

 

 

171993_big Foto:

 

„Svět drog, prostituce, mafie a život na okraji společnosti, mnohdy až na úplném dně, přesně o tom vypovídají knihy Martiny Cole, od jejichž řádků se prostě neodrhnete. A úplně nejlepší bude, když začnete jejím Maniakem. Bude vás mrazit pokaždé, když půjdete setmělou ulicí a vám v hlavě bude doznívat brutální příběh o muži, co našel smysl života ve vražedném běsnění,“ říká Kateřina

 

 

 

 

FotorCreated1 Foto:

A zapomenout nemůžeme ani na krále severských detektivek, kterým není nikdo jiný, než Jo Nesbø. Osvěžte se na rozpálené pláži románem, co se odehrává v krajině pokryté sněhem. Ano, na mysli máme titul Sněhulák. Vynikající jsou i knihy švédské manželské dvojice píšící pod pseudonymem Lars Kepler. Když sáhnete po Písečném muži, nebudete rozhodně litovat.

Anketa

Co čtete na dovolené?

len

Článek

Kypr nej pláže Foto:

5 evropských pláží, které opravdu stojí za to vidět

Myslíte si, že za těmi nejhezčími plážemi musíte cestovat až někam do Karibiku? Máme pro vás dobrou zprávu. Za dokonalým koupáním nemusíte jezdit daleko. Přinášíme vám...


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama