Dárek, na který si Vaši nejbližší vzpomenou ještě dlouho po Vánocích

Surfování na umělé vlně, skvělá večeře s plavbou po Vltavě, kurzy vaření, prohlídka, degustace a čepování piva v Plzeňském Prazdroji nebo hodina v unikátním leteckém simulátoru. To vše můžete mít!

České i zahraniční zážitky s letenkami za výhodné ceny na www.primago.cz Zkuste to letos s dárky k Vánocům jinak.

Pilotem na zkoušku v unikátním simulátoru

Zažijte naplno to, co denně prožívají opravdoví dopravní piloti. Se zkušeným instruktorem podstoupíte všechny fáze letu a vyzkoušíte si i nouzové situace nebo nepříznivé počasí. Na trenažeru sestaveného z dílů skutečného letadla obklopeného gigantickým 230 stupňovým projekčním plátnem s FullHD projekcí, si vyzkoušíte veškeré ovládání a práci s přístroji, přistanete na libovolném letišti ve světě a zažijete i nějakou tu krizovou situaci. Výkonný audiosystém umí rozvibrovat celý kokpit a tu nejreálnější simulaci připraví nejmodernější výpočetní technika. Po celou dobu letu s vámi bude profesionální dopravní pilot. Jedinečný zážitek najdete na https://vanoce.primago.cz/

Surfování na umělé vlně

Už nemusíte cestovat k dalekým břehům oceánu, svou první vlnu můžete chytnout i v Praze. Díky zkušeným instruktorům si osvojíte správnou techniku. Triky, zatáčky a jiné manévry už budou záviset na vaší šikovnosti. Dárek, který najdete na https://vanoce.primago.cz/ obsahuje zapůjčení potřebného vybavení a hodinovou lekci na umělé vlně. Na konci si můžete stáhnout videozáznam a jako bonus k celé lekci dostanete 150 Kč na útratu v místním baru.

170 kurzů školy vaření Chefparade

Tradiční česká kuchyně, daleká exotika, příprava sushi nebo pečení sladkých cupcakes. Z více než 170 kurzů Chefparade si vybere skutečně každý. Ideální dárek k Vánocům pro začátečníky i pokročilé kuchtíky. Kurzy probíhají v uvolněné atmosféře a nezáleží, jestli člověk stojí na začátku své kuchařské dráhy nebo je ostřílený matador, který se v kuchyni pohybuje prakticky denně.

Pod dohledem zkušeného šéfkuchaře může každý načerpat novou inspiraci, zdokonalit své umění a najít zalíbení v prvotřídní gastronomii. Výhoda dárkového poukazu, který najdete na https://vanoce.primago.cz/ spočívá v tom, že platí 6 měsíců a obdarovaný si sám vybírá, kdy a na jaký kurz dorazí.

Prohlídka Plzeňského Prazdroje

Hodinovou prohlídkou pivovaru Plzeňského Prazdroje, kde se před 176 lety zrodila světová legenda – ležák Pilsner Urquell, potěšíte každého milovníka piva. Dárek obsahuje i čtyřchodové menu s párováním piv. Uvidíte jednu z nejmodernějších stáčíren v Evropě, která pracuje s neuvěřitelnou kapacitou 120 000 lahví za hodinu. Zjistíte ze kterých surovin se Pilsner Urquell vaří a co mu dává jeho pověstnou chuť, vůni i barvu. Nakonec si užijete neopakovatelnou atmosféru historických pivovarských sklepů.

Degustační menu, škola čepování a osobní půlitr

Prohlídka je součástí obou zážitků. Bonusem prvního z nich https://vanoce.primago.cz/ je čtyřchodové menu spojené s párováním piv přímo od pivovarských sládků, které si vychutnáte v Konferenčním a společenském centru Secese.

Finále druhého dárku https://vanoce.primago.cz/ spočívá v ochutnávce nefiltrovaného a nepasterizovaného piva natočeného přímo z dubového ležáckého sudu v historických sklepech, který se vyrábí tradiční metodou jako za dob prvního sládka Josefa Grolla. Kromě tradičního guláše a dárku v podobě certifikátu a osobního půllitru s vlastním jménem, se naučíte, jak správně pivo načepovat.

Romantická večeře s živou hudbou

Překvapte svou milovanou osobu, rodinu nebo přátele tříhodinovou plavbou večerní Prahou spojenou s luxusním rautem, při které si prohlédnete nejvýznamnější památky a lokality. Po celou dobu zážitku https://vanoce.primago.cz/ vás bude těšit kapela hrající přímo na palubě lodi. Vychutnáte si pestrou škálou českých i mezinárodních jídel podávaných ve formě rautových stolů. Vybírat můžete ze široké nabídky nápojů.

-TZ-

Sdílejte článek
Štítky Evropa romantika pivo Vánoce Vltava Praha surfování zážitky Prima GO Josef Groll Plzeňský Prazdroj, a. s.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.