Celebrity

10. března 2017 14:50

Martina Čerňanská

Dobré jídlo, Playboy zajíčci a tváře TV Prima? Kombinace, která zaručuje skvělou zábavu!

Za přítomnosti PLAYBOY zajíčků, celebrit a významných hostů se nedávno uskutečnil Grand Opening restaurace ELEMENTS. A Prima ŽENY u toho nemohly chybět.

ELEMENTS je nová designová restaurace se nachází v rekonstruovaných prostorách legendárního pražského hotelu The President Prague, který mimo jiné nabízí skvostný výhled na Pražský hrad, Letnou nebo Vltavu. Celou akci moderal Leoš Mareš, který kvůli sázce i sem přijel trabantem. Foto jako důkaz najdete ve fotogalerii na konci článku!

A protože název restaurace k tomu přímo vybízel, ptala se reportérka pořadu TOP STAR Andrea Košťálová především na to, jako který živel se nejvíce cítí naše primácké tváře.

Takové Eva Perkausové je jako správné beranici nejbližší oheň a jak sama říká, vždy doufá, že kdo ji uvidí, tak vzplane.

Láďa Hruška v tom má také jasno: „Já jsem taková ta tichá voda, co břehy mele a občas jsem i ohnivý mužík.“

No a moderátorka Odpoledních zpráv Monika Leová? Tak u té snad nikdo nemůže pochybovat! A pokud přece jen ano, podívejte se na celou reportáž a budete mít hned jasno:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.