Celebrity

10. března 2017 14:50

Martina Čerňanská

Dobré jídlo, Playboy zajíčci a tváře TV Prima? Kombinace, která zaručuje skvělou zábavu!

Za přítomnosti PLAYBOY zajíčků, celebrit a významných hostů se nedávno uskutečnil Grand Opening restaurace ELEMENTS. A Prima ŽENY u toho nemohly chybět.

ELEMENTS je nová designová restaurace se nachází v rekonstruovaných prostorách legendárního pražského hotelu The President Prague, který mimo jiné nabízí skvostný výhled na Pražský hrad, Letnou nebo Vltavu. Celou akci moderal Leoš Mareš, který kvůli sázce i sem přijel trabantem. Foto jako důkaz najdete ve fotogalerii na konci článku!

A protože název restaurace k tomu přímo vybízel, ptala se reportérka pořadu TOP STAR Andrea Košťálová především na to, jako který živel se nejvíce cítí naše primácké tváře.

Takové Eva Perkausové je jako správné beranici nejbližší oheň a jak sama říká, vždy doufá, že kdo ji uvidí, tak vzplane.

Láďa Hruška v tom má také jasno: „Já jsem taková ta tichá voda, co břehy mele a občas jsem i ohnivý mužík.“

No a moderátorka Odpoledních zpráv Monika Leová? Tak u té snad nikdo nemůže pochybovat! A pokud přece jen ano, podívejte se na celou reportáž a budete mít hned jasno:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.