Prima maminka

3. října 2015 04:40

Lucie Průchová

DOJEMNÁ GALERIE: Před a po. Předčasně narozené děti

Je důležité, kdy se miminko narodí. Protože předčasně narozené děti mohou čelit různým obtížím celý svůj život a někdy i každodenně zdolávat bitvu s osudem.

Fotograf Red Méthot pořídil exkluzivní sérii fotografií takovýchto dětí, které si zaslouží respekt stejně jako jejich rodiče. Musí totiž často překonávat mnoho životních výzev a být opravdu silné!

Série zachycuje lidi různého věku, kteří se na svět drali dřív, než byl jejich čas. U některých přetrvávají komplikace, se kterými se narodili a následně s nimi bojovali na jednotce intenzivní péče. Nedonošené děti se totiž většinou rodí s nedostatečně vyvinutými orgány, a tak často v inkubátoru čekají, až se jejich orgány zcela vyvinou. Pokud mají štěstí, svůj boj o život vyhrají.

Tyto děti ho nevzdaly a žijí. Držíme jim pěsti, aby se jim v životě dobře dařilo, a hlavně aby jim sloužilo zdravíčko!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.