Prima maminka

22. května 2016 04:40

Martina Čerňanská

Filmové tipy: 5 filmů, kterými potěšíte své partnery

Milé dámy, poslední dny žijí všichni muži hokejem (a upřímně, u nás v redakci jsem i my ženy propadly této hře drsných mužů). A přesto že jsme ve čtvrtek ze šampionátu vypadli, pojďte udělat vašim drahým polovičkám radost a pusťte si s nimi alespoň jeden akčňák z našeho výběru.

Věřte nám, že tomu svému tím uděláte radost, a navíc si myslíme, že si to užijete i vy. Filmy jsme vybírali pečlivě spolu s naším kolegou, který je expert na filmové trháky! Tak se na ně pojďme podívat:

Kingsman: Tajná služba

Britská akční komedie z roku 2014 s úžasným Colinem Firthem a Samuelem L. Jacksonem. Kingsman je organizace agentů, naprosto nevládní a supertajná. Každý člen, který má nastoupit, je pečlivě vybírán a zaškolován... Během téměř 130 minut nebudou chybět přestřelky, akční scény, momenty, kdy budete dostávat záchvaty smíchu, a především skvělé herecké výkony:

21 Jump Street

Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum), hlavní hrdinové, kteří se už od školy nenáviděli a přáteli se stali až na policejní akademii. Jejich pracovní úkol je jasný – jako členové jednotky Jump Sreet se musí infiltrovat mezi studenty. Jenže je tu problém – od dob jejich studia na střední škole se všechny věci tak nějak změnily a pánové si s tím nevědí moc rady :)

Deadpool

Bývalý člen speciálních jednotek Waden Wilson (Ryan Reynolds) se stal Deadpoolem poté, co mu byla zjištěna rakovina a on podstoupil experimentální léčbu v rámci programu Weapon X. A tušíte správně – zbavil se rakoviny a jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však, například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy, z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. Vypadá dle vlastních slov jako „avokádo, které mělo sex se starším avokádem". I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool.

A-Team: Poslední mise

Ústřední postavy tvoří čtveřice skvělých herců: Plukovník John 'Hannibal' Smith (Liam Neeson), poručík Templeton 'Hezoun' Peck (Bradley Cooper), seržant Bosco 'B.A.' Baracus (Quinton 'Rampage' Jackson) a kapitán H. M. 'Šílenec' Murdock (Sharlto Copley). Bývali to jedni z nejlepších členů elitní armádní jednotky. Jenže poslední mise se nezdařila a všichni skončí ve vězení, kde mají strávit zbytek života. Jak se ale dozvíme, do vězení byli neprávem "odklizeni". A protože tahle čtyřka je sakra dobrá, dostanou se ven, kde se musí ovšem ukrývat. A plánují pomstu....

John Wick

John Wick je zabiják na odpočinku, přesně ten typ chlápka, kterému je lepší se vyhnout. Vloupat se mu do domu, ukrást auto a zabít milovaného psa, to se prostě nemělo stát. Střední zlodějíčkové to nevěděli, jejich bossové v podsvětí ale ano. A musí jednat. Takže zatímco se John Wick vydává na svou drsnou vendetu, stává se zároveň terčem svých bývalých kolegů – nájemných zabijáků. Tak toto je oficiální text distributora, ale dámy... v hlavní roli Keanu Reeves, takže to prostě chcete vidět, ať už je ten film o čemkoliv ;)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 3. 2024

Berani, dnes by se vám mohly naskytnout příležitosti k tomu, abyste veřejnosti představili svou tvůrčí práci, kterou umíte nejlépe. Může jít o vystoupení, výstavy, veletrhy nebo festivaly – cokoli, co vyžaduje velkou pozornost veřejnosti. Budete v záři reflektorů a zastíníte téměř každého. Je pravděpodobné, že to bude velká zábava. Rozhodně by to mělo posílit vaše ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.