Prima maminka

22. května 2016 04:40

Martina Čerňanská

Filmové tipy: 5 filmů, kterými potěšíte své partnery

Milé dámy, poslední dny žijí všichni muži hokejem (a upřímně, u nás v redakci jsem i my ženy propadly této hře drsných mužů). A přesto, že jsme ve čtvrtek ze šampionátu vypadli, pojďte udělat vašim drahým polovičkách radost a pusťte si s ním alespoň jeden akčňák z našeho výběru.

Věřte nám, že mu tím uděláte radost a navíc si myslíme, že si to užijete i vy. Filmy jsme vybírali pečlivě spolu s naším kolegou, který je expert na filmové trháky! Tak se na ně pojďme podívat:

Kingsman: Tajná služba

Britská akční komedie z roku 2014 s úžasným Colinem Firthem a Samuelem L. Jacksonem. Kingsman je organizace agentů, naprosto nevládní a supertajná. Každý člen, který má nastoupit, je pečlivě vybírán a zaškolován...během téměř 130 minut nebudou chybět přestřelky, akční scény, momenty, kdy budete dostávat záchvaty smíchu a především skvělé herecké výkony:

21 Jump Street

Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) - hlavní postavy, který se už od školy nenáviděli a přáteli se stali až na policejní akademii. Jejich pracovní úkol je jasný - jako členové jednotky Jump Sreet se musí infiltrovat mezi studenty. Jenže je tu problém - od dob jejich studia na střední škole se všechny věci tak nějak změnily a pánové si s tím nevědí moc rady :)

Deadpool

Bývalý člen speciálních jednotek Waden Wilson (Ryan Reynolds) se satl Deadpoolem poté, co mu byla zjištěna rakovina a on podstoupil experimentální léčbu v rámci programu Weapon X. A tušíte správně - zbavil se rakoviny a jako bonus získal schipnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. Vypadá dle vlastních slov jako „avokádo, které mělo sex se starším avokádem". I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool.

A-Team: Poslední mise

Ústřední postavy tvoří čtveřice skvělých herců: Plukovník John 'Hannibal' Smith (Liam Neeson), poručík Templeton 'Hezoun' Peck (Bradley Cooper), seržant Bosco 'B.A.' Baracus (Quinton 'Rampage' Jackson) a kapitán H.M. 'Šílenec' Murdock (Sharlto Copley). Bývali to jedni z nejlepších členů elitní armádní jednotky. Jenže poslední mise se nezdařila a všichni skončí ve vězení, kde mají strávit zbytek života. Jak se ale dozvíme, do vězení byli neprávem "odklizeni". A protože tahle čtyřka je sakra dobrá, dostanou se ven, kde se musí ovšem ukrývat. A plánují pomstu....

John Wick

John Wick je zabiják na odpočinku, přesně ten typ chlápka, kterému je lepší se vyhnout. Vloupat se mu do domu, ukrást auto a zabít milovaného psa, to se prostě nemělo stát. Střední zlodějíčkové to nevěděli, jejich bossové v podsvětí ale ano. A musí jednat. Takže zatímco se John Wick vydává na svou drsnou vendetu, stává se zároveň terčem svých bývalých kolegů - nájemných zabijáků...tak toto je oficiální text distributora, ale dámy...v hlavní roli Keanu Reeves, takže to prostě chcete vidět, ať už je ten film o čemkoliv ;)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.