Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Filmové tipy: 5 filmů, kterými potěšíte své partnery

Milé dámy, poslední dny žijí všichni muži hokejem (a upřímně, u nás v redakci jsem i my ženy propadly této hře drsných mužů). A přesto, že jsme ve čtvrtek ze šampionátu vypadli, pojďte udělat vašim drahým polovičkách radost a pusťte si s ním alespoň jeden akčňák z našeho výběru.
Vydáno: 22.05.2016
Filmové tipy: 5 filmů, kterými potěšíte své partnery
Filmové tipy: 5 filmů, kterými potěšíte své partnery Autor: archiv Columbia Pictures
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Věřte nám, že mu tím uděláte radost a navíc si myslíme, že si to užijete i vy. Filmy jsme vybírali pečlivě spolu s naším kolegou, který je expert na filmové trháky! Tak se na ně pojďme podívat:

Kingsman: Tajná služba

Britská akční komedie z roku 2014 s úžasným Colinem Firthem a Samuelem L. Jacksonem. Kingsman je organizace agentů, naprosto nevládní a supertajná. Každý člen, který má nastoupit, je pečlivě vybírán a zaškolován...během téměř 130 minut nebudou chybět přestřelky, akční scény, momenty, kdy budete dostávat záchvaty smíchu a především skvělé herecké výkony:

Kingsman: Tajná služba

 

21 Jump Street

Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) - hlavní postavy, který se už od školy nenáviděli a přáteli se stali až na policejní akademii. Jejich pracovní úkol je jasný - jako členové jednotky Jump Sreet se musí infiltrovat mezi studenty. Jenže je tu problém - od dob jejich studia na střední škole se všechny věci tak nějak změnily a pánové si s tím nevědí moc rady :)

21 Jump Street

Deadpool

Bývalý člen speciálních jednotek Waden Wilson (Ryan Reynolds) se satl Deadpoolem poté, co mu byla zjištěna rakovina a on podstoupil experimentální léčbu v rámci programu Weapon X. A tušíte správně - zbavil se rakoviny a jako bonus získal schipnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. Vypadá dle vlastních slov jako „avokádo, které mělo sex se starším avokádem". I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool.

Deadpool

A-Team: Poslední mise

Ústřední postavy tvoří čtveřice skvělých herců: Plukovník John 'Hannibal' Smith (Liam Neeson), poručík Templeton 'Hezoun' Peck (Bradley Cooper), seržant Bosco 'B.A.' Baracus (Quinton 'Rampage' Jackson) a kapitán H.M. 'Šílenec' Murdock (Sharlto Copley). Bývali to jedni z nejlepších členů elitní armádní jednotky. Jenže poslední mise se nezdařila  a všichni skončí ve vězení, kde mají strávit zbytek života. Jak se ale dozvíme, do vězení byli neprávem "odklizeni". A protože tahle čtyřka je sakra dobrá, dostanou se ven, kde se musí ovšem ukrývat. A plánují pomstu....

A-Team

John Wick

John Wick je zabiják na odpočinku, přesně ten typ chlápka, kterému je lepší se vyhnout. Vloupat se mu do domu, ukrást auto a zabít milovaného psa, to se prostě nemělo stát. Střední zlodějíčkové to nevěděli, jejich bossové v podsvětí ale ano. A musí jednat. Takže zatímco se John Wick vydává na svou drsnou vendetu, stává se zároveň terčem svých bývalých kolegů - nájemných zabijáků...tak toto je oficiální text distributora, ale dámy...v hlavní roli Keanu Reeves, takže to prostě chcete vidět, ať už je ten film o čemkoliv ;)

John Wick

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama