Prima maminka

15. května 2016 04:40

Martina Čerňanská

Filmové tipy: 5 nejlepších hudebních filmů všech dob

Tento týden pro vás máme výběr těch nejlepších hudebních filmů, co vznikly v 21. století. Pro milovníky kvalitních muzikálů naprosto nezbytný seznam a pokud jste ještě některý z těchto filmů neviděli, tak právě teď je nejvyšší čas.

Chicago (2002)

Spojení hereckých hvězd Catherine Zeta-Jones, Renée Zellweger a Richard Geere je už samo o sobě zárukou kvality. Přihoďme k tomu skvělou hudbu, úžasné pěvěcké a herecké výkony, dokonalou výpravu a filmový hit je na světě. Podívejte se na trailer a posuďte sami:

Moulin Rouge (2001)

Moulin Rouge! je australsko-americký filmový muzikál z roku 2001, v hlavních rolík s Nicole Kidman a Ewanem McGregorem. Ten vás překvapí hned zkraje, že kromě toho, že je velmi dobrý herec, je také výborný zpěvák. A o čem že je tento film? O lásce, smrti, hudbě a už název napovídá, že také o kabaretu, tančírně, sexy kostýmech a bordelu:)

Love Song (2013)

Krásná Keira Knightely a dva osudoví muži v podání Adama Levina a Marka Ruffala. Příběh o tom, co s člověkem udělá sláva, o vytrvalosti, síle a o tom, jak je důležité věřit ve své sny a jít za nimi. Krásná hudba, krásný příběh, co víc si přát...

Na pokraji slávy (2000)

Nesmírně zajímavý film ze zákulisí rockových kapel se vším, co k tomuto stylu života patří - alkohol, drogy a nevázaný sex. Příbeh o tom, že co vypadá na začátku velmi přitažlivě se nakonec může proměnit v něco úplně jiného...

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

A na závěr pro vás máme opravdovou filmovou lahůdku. Sweeney Todd neboli ďábelský holič z Fleet Street v podání jedinečného a pro nás nejlepšího herce Johnyho Deppa. Dokonale mu sekunduje Helena Bonham Carter a Alan Rickman. Neuvěřitelný film o tom, jak začne holič vraždit, aby utajil svou identitu a jak naprosto svérázným způsobem odklízí mrtvoly prostě musíte vidět!

Podívejte se také na výběr těch nej filmů, které vás zaručeně rozpláčou:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.