Prima maminka

13. ledna 2017 07:30

Martina Čerňanská

Filmové tipy na víkend: Romantika, zábava, drama i dokument o vůních

Filmové tipy na víkend: Romantika, zábava, drama i dokument o vůních

Fotr na inzerát

Pokud máte chuť na odlehčenou zábavu, kde nechybí smích, nečekané zvraty a romantika, pak je film Fotr na inzerát pro vás to pravé!

Pustit si ho můžete na Primě PLAY

Malý, asi dvanáctiletý chlapec Marius je nešťastný, jelikož nikdy nepoznal otce. Jeho matka Marie ho vychovává sama a dělá si o něj starosti. Marius se neučí, dělá hlouposti a snaží se najít svého otce.Robert Pique se nyní živí žehlením prádla pro své sousedy. Marii napadne bláznivý nápad, že by pro syna Mariuse mohl hrát Robert otce. Oba se postupně sbližují. Možná ale až moc...

Děsivé prozření

Máte rádi napínavé detektivky a thrillery? Tak si pusťte Děsivé prozření na Primě PLAY. Zaručujeme vám, že budete mi nervy napnuté až k prasknutí!

Jen co Ellie Carterová ukončila univerzitu, zjistila, že není tím, kým je. Její identita se totiž nápadně shoduje s identitou dívky, která se ztratila před dvaceti lety. Začne pochybovat o všem, co si myslela, že bylo skutečné, a přestane věřit všem, které měla ráda. Když začne shromažďovat důkazy o svém pravém životě, kdosi ji začne pronásledovat a je rozhodnutý, že se o její minulosti nikdo nikdy nic nedozví...

Tajemství vůní

Vůni zatím televize ještě zprostředkovat neumí. Ale pokusíme se vás seznámit s historií aromatických rostlin, procesem jejich pěstování a zpracování...

Tento dokumetární minicyklus můžete sledovat na Primě PLAY

Nadměrná spotřeba, kácení pralesů, pesticidy, invazivní druhy a klimatické změny jsou největší hrozbou pro naši planetu a mají vliv také na biodiverzitu rostlin. Jsou mezi nimi i takové, které většinou známe jenom díky jejich vůni. Dohromady tvoří svět plný aroma a pokladnici čichových vjemů. Během několika staletí jsme se naučili jejich odér zachytit. V rukou mistrů vůní se z nich staly atraktivní parfémy. V tomto seriálu se seznámíte s původními druhy rostlin a jejich dějinami, zjistíte, co je nejvíce ohrožuje i odkud pocházejí. Zhluboka se nadechněte!

Jedna za všechny

A nyní televizní tip na sobotu: Klasická americká komedie, u které je důležité hlavně přiměřené očekávání. Pozitivní jsou určitě herecké výkony – Cameron Diaz i ve svých 44 letech zvládá roli rozzuřené milenky na výbornou – a roztomilý námět.

Dívejte se v sobotu ve 20.15 na Primu a určitě se příjemně pobavíte!

Carly Whittenová (Cameron Diaz) je drsná newyorská právnička, která se, pokud jde o vztahy s opačným pohlavím, striktně drží pevných zásad. Například toho, že si nikdy nic nezačne s ženatými muži. V současnosti je bezhlavě zamilovaná do Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau). A ten jí lásku téměř bezvýhradně oplácí. Vždyť kterou ženu by nepotěšilo, že si partner vzpomene i na zdánlivě bezvýznamné výročí? Bohužel, jak už to tak bývá, ne vše je tak idylické, jak to na první pohled vypadá.

Zlatíčka pro každého

A ani v neděli se nebudete u televize nudit: Hollywoodské hvězdy Gwen (Catherine Zeta-Jonesová) a Eddie (John Cusack) platily za dokonalý pár i obdivovanou hereckou dvojici. Tedy do chvíle, než se Gwen zamilovala do béčkového španělského herce, Eddie na to přišel a málem ji zabil. V rámci propagace jejich posledního společného filmu jim ovšem nezbývá než se pokusit tvářit se před novináři jako blízcí přátelé. Zcela jinou tvář jejich vztahu ale vidí Gwenina sestra Kiki (Julia Robertsová).

Americkou romantickou komedii sledujte na Primě MAX tuto neděli ve 20.15.

Sdílejte článek
Štítky rostliny vůně zábava Catherine Zeta-Jonesová Julia Robertsová Nikolaj Coster-Waldau John Cusack Cameron Diazová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.