FOTOGALERIE: Spící holčička nemá ani ponětí, že je královnou převleků

I s malým miminkem si můžete užít spoustu legrace! Nevěříte?

Snad každá maminka vám dřív nebo později potvrdí, že spící miminko je to nejkrásnější miminko. Nepláče ani neřve a nic nepotřebuje. To je prostě nádhera. Stejně na tom byla i fotografka Laura Izumikawa žijící v Los Angeles, která tvrdí, že by se na svou roztomilou spící čtyřměsíční dcerku Joey dokázala dívat celé hodiny. A protože Joey prý spinká hodně tvrdě, napadlo Lauru, že by k ní mohla přidat nějaké rekvizity a vyfotit ji. Jen tak, aby měli něco na památku a mohli fotky poslat babičkám a dědečkům.

Její „koníček" se brzy neuvěřitelně rozrostl. Na Instagramu, kam své fotky pravidelně dává, má už 30 000 fanoušků a mohla by směle konkurovat leckterému filmovému studiu plnému kostýmů a rekvizit.

Laura dostává i řadu pozitivních zpráv od ostatních rodičů, kteří se pokaždé těší na fotku Joey v novém kostýmu. „Doufám, že moje fotky lidi rozesmějí a připomenou jim, že rodiče by si měli se svými dětmi hlavně užívat legraci a neupínat se jen k tomu, že mají spoustu nudných povinností," říká Laura.

Podívejte se na nejvydařenější kostýmy:

-ak-

Mohlo by vás taky zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Instagram Los Angeles

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.