Hamleys – zábava začíná, už i v Praze!

Obchody Hamleys po celém světě plní davy nadšených dětí. Hamleys je totiž značka, kterou s dětmi pojí důležité pouto – opravdová láska k hračkám.

Jakmile překročíte práh obchodů Hamleys, ocitnete se ve světě plném radosti a úžasných zážitků. Přes rachot a pískání hraček slyšíte nadšený smích. Hračkářství Hamleys totiž mají jednu důležitou zvláštnost – děti si zde mohou opravdu hrát! O živou atmosféru v Hamleys se starají školení demonstrátoři hraček, lidé s hereckým talentem. Ti dokáží vtáhnout do hry děti i dospělé a dávají tak Hamleys nezaměnitelný charakter místa, kde hračky ožívají.

Sortiment Hamleys představuje tisíce různých radostí pro návštěvníky každého věku – od těch tradičních až po high-tech vychytávky: plyšáci, panenky, auta, modely, venkovní hračky, stavebnice a mnohem více. Hamleys World Prague, který otevře své brány 5. května 2016 v ulici Na příkopě, však nabídne ještě víc! Toto nejzábavnější hračkářství ve střední Evropě bude doslova zábavním parkem díky originálním atrakcím, jako je obří kolotoč, závodní autíčka, skluzavka nebo vesmírná raketa.

Všechny hračky v Hamleys inspirují děti v jejich dalším tvůrčím rozvoji, ať už se jedná o výrobky oblíbených značek, nebo produkty speciálních vlastních řad Hamleys. Jejich kvalitu oceňuje i britská královská rodina, která si právě Hamleys zvolila za svého oficiálního dodavatele hraček.

Stejně jako každé dítě, byl i malý William Hamley snílek – snil o tom, že si otevře to nejzábavnější hračkářství na světě, a to taky v roce 1760 udělal. Svou „Noemovu archu hraček“ zaplnil vším, od hadrových panenek po cínové vojáčky. Když v roce 1837 usedla na anglický trůn královna Viktorie, bylo už hračkářství Hamleys v Londýně proslulé, scházely se zde celé rodiny. Hamleys se stalo postupně hitem a v roce 1881 otevřela firma novou pobočku na slavné Regent Street. Hamleys tak dostalo dalších pět pater plných hraček.

V současnosti je Hamleys silným globálním brandem s více než 255 lety bohatých zkušeností v oblasti dětské zábavy a tvůrčího rozvoje. 70 prodejen Hamleys je zákazníkům k dispozici ve 22 zemích světa a nejčerstvějším přírůstkem je Hamleys World Prague, který se zároveň stává největším obchodem s hračkami ve střední Evropě. Po úplném otevření budou hračky a atrakce pražského Hamleys zabírat plochu celkem 6130 m2.

www.hamleys.cz

Sdílejte článek
Štítky hračka Londýn obchod Praha střední Evropa Hamleys Britská královská rodina

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.