Prima maminka

28. ledna 2016 04:20

Lucie Průchová

Jak se vám líbí nejkrásnější veterinář světa?

Seznamte se! Tohle je Evan Antin, žije v Kalifornii a jeho práce je léčit zvířata. Je to tiž veterinář. A ne ledajaký, prý je to nejvíc sexy zvířecí doktor z celého světa.

Od té doby, co začal postovat své fotografie se zvířaty na sociální sítě, strhlo se šílenství! Ženy z celé Ameriky, ale i z jiných koutů světa začaly mezi sebou jeho fotky sdílet a diskutovat o tom, jestli vůbec může existovat hezčí a mužnější veterinář, než je on. Je totiž prý stejně roztomilý jako jeho pacienti.

Evan je opravdový expert, co se týká zvířecí říše a dokonce i exotických zvířat. Strávil totiž roky cestováním po šesti kontinentech světa, kde pomáhal zvířatům v nouzi.

A protože je opravdu moc pěkné „zvířátko“ a je vidět, že to o sobě ví, věnuje se také občasnému modelingu, a dokonce si přivydělával i jako osobní trenér.

V Kalifornii v poslední době určitě přibylo hodně domácích mazlíčků, kteří potřebují pravidelnou kontrolu od zodpovědného pana veterináře. Škoda, že je Kalifornie tak daleko, co holky :-)

Podívejte se na galerii jeho fotografií se zvířaty, kterým zasvětil svůj život:

Chcete o něm vědět víc? Tak tady: Facebook / Instagram

Sdílejte článek
Štítky Amerika Instagram Facebook Kalifornie veterinární lékař

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.