Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Jak se vám líbí nejkrásnější veterinář světa?

Seznamte se! Tohle je Evan Antin, žije v Kalifornii a jeho práce je léčit zvířata. Je to tiž veterinář. A ne ledajaký, prý je to nejvíc sexy zvířecí doktor z celého světa.
Vydáno: 28.01.2016
Ten bude mít asi plnou čekárnu...
Ten bude mít asi plnou čekárnu... Autor: facebook.com/evan.antin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od té doby, co začal postovat své fotografie se zvířaty na sociální sítě, strhlo se šílenství! Ženy z celé Ameriky, ale i z jiných koutů světa začaly mezi sebou jeho fotky sdílet a diskutovat o tom, jestli vůbec může existovat hezčí a mužnější veterinář, než je on. Je totiž prý stejně roztomilý jako jeho pacienti.

Evan je opravdový expert, co se týká zvířecí říše a dokonce i exotických zvířat. Strávil totiž roky cestováním po šesti kontinentech světa, kde pomáhal zvířatům v nouzi.

 

A protože je opravdu moc pěkné „zvířátko“ a je vidět, že to o sobě ví, věnuje se také občasnému modelingu, a dokonce si přivydělával i jako osobní trenér.

V Kalifornii v poslední době určitě přibylo hodně domácích mazlíčků, kteří potřebují pravidelnou kontrolu od zodpovědného pana veterináře. Škoda, že je Kalifornie tak daleko, co holky :-)

Podívejte se na galerii jeho fotografií se zvířaty, kterým zasvětil svůj život:

Chcete o něm vědět víc? Tak tady: Facebook / Instagram

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama