Prima maminka

2. března 2017 06:00

Martina Čerňanská

Jak vypadají potraviny, než se dostanou na pulty obchodů

Žijeme v době, kdy je pro nás naprosto automatické obstarávat jídlo tak, že zajdeme jednoduše do supermarketů. Zamysleli jste se ovšem někdy, jak vlastně různé potraviny vypadaly předtím, než byly sklizeny a dovezeny na pulty obchodů?

V dnešní rychlé době některé věci ani nevnímáme.

Malé děti žijící ve městech jsou překvapeny, když zjistí, že balené maso v obchodech dříve žilo. Že existovala doba, kdy nebylo možné vybírat z 20 druhů čokolád a 30 druhů žvýkaček. Ale i nás někdy překvapí, když si vlastně uvědomíme, že si nejme úplně jistí, jak se vlastně daná potravina pěstuje. Schválně, víte, jak a na čem rostou buráky? A co takové kiwi?

Prohlédněte si následující fotogalerii a řekněte sami – bylo pro vás něco překvapení? Upřímně říkáme, že pro nás tedy ano:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.