Prima maminka

2. března 2017 06:00

Martina Čerňanská

Jak vypadají potraviny, než se dostanou na pulty obchodů

Žijeme v době, kdy je pro nás naprosto automatické obstarávat jídlo tak, že zajdeme jednoduše do supermarketů. Zamysleli jste se ovšem někdy, jak vlastně různé potraviny vypadaly předtím, než byly sklizeny a dovezeny na pulty obchodů?

V dnešní rychlé době některé věci ani nevnímáme.

Malé děti žijící ve městech jsou překvapeny, když zjistí, že balené maso v obchodech dříve žilo. Že existovala doba, kdy nebylo možné vybírat z 20 druhů čokolád a 30 druhů žvýkaček. Ale i nás někdy překvapí, když si vlastně uvědomíme, že si nejme úplně jistí, jak se vlastně daná potravina pěstuje. Schválně, víte, jak a na čem rostou buráky? A co takové kiwi?

Prohlédněte si následující fotogalerii a řekněte sami – bylo pro vás něco překvapení? Upřímně říkáme, že pro nás tedy ano:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.