Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Jaký letos budete mít stromeček? Vybírejte z přemíry vánočních trendů

Kouzelné zimní svátky už pomalu a jistě klepou na dveře a to znamená, že co nevidět přijde čas povolat na scénu vánočního zelenáče...
Vydáno: 07.12.2017, Martina Hrušková
Jaký letos budete mít stromeček? Vybírejte z přemíry stylů
Jaký letos budete mít stromeček? Vybírejte z přemíry stylů Autor: istock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nemáte prozatím absolutně představu, jak letos pojmete jeho sváteční šat? Nachytali jsme pro vás líbivou inspiraci. Tak který styl chytne za srdce právě vás?

V jednoduchosti je krása

Matné růžové baňky prokombinujte s těmi krémově nazlátlými. Tu a tam vsaďte na mašli ve světlém odstínu a pak místo klasického papírového vánočního řetězu ozdobte smrček záplavou větších růžových korálků.

Jaký letos budete mít stromeček? Vybírejte z přemíry stylů 7 Foto: Foto: istock.com

Bělouš na vlně Skandinávie

Ne každý bude mít doma zelenáče, populární jsou totiž také stromky, jež jsou zahaleny do bělostného hávu navozující pocit, jakoby byly zasypány sněhem. Nastřídačku pak na větvičky můžete zavěsit zlaté, měděné či stříbrné ozdoby. Budou skvěle kontrastovat.

Jaký letos budete mít stromeček? Vybírejte z přemíry stylů 8 Foto: Foto: istock.com

Červeno zlatá klasika

Tak tyto vánoční barvy snad nikdy nevyjdou z módy. Neváhejte si v tónech vánočního stromečku, zařídit také kompletní vánoční výzdobu. Jedině tak bude vánoční harmonii v interiéru učiněno za dost.

Jaký letos budete mít stromeček? Vybírejte z přemíry stylů 6 Foto: Foto: istock.com

Luxus, kam se jenom podíváš

Zlaté ozdoby namixujte s těmi krémovými, přizvěte měděné květy, háčkované „baňky“ a pusťte se do zdobení. Řetěz chtějte v korálkovém, zlatém provedení. Do jednotného odstínu usilujte volit také balicí papír. Dárky pod stromečkem tak budou spolu maximálně ladit, a nikoliv se vizuálně hašteřit o vaši pozornost.

Jaký letos budete mít stromeček? Vybírejte z přemíry stylů 5 Foto: Foto: istock.com

Venkovské Vánoce dýchají kouzlem romantiky

Vyřezávané dřevěné ozdoby, kostkované stužky, menší rudé mini baňky, hřejivé látkové rukavice s kožíškem či snad koule z proutí či slámy. Přesně takto vypadají Vánoce na chalupě v horách. Žádný přehnaný třpyt a především přírodní materiály.

Tip: Přinesli jste si z lesa mini šišky? Za pomoci tavné pistole na ně upevněte rudé mašle, díky kterým mohou tyto lesní ozdoby poputovat směle na vánočního zelenáče. Přemýšlíte, jak budete balit dárky? Pořiďte si klasický papír, režný provázek, nasušte plátky pomeranče, utrhněte jehličí, či přidejte ručně nazdobený perníček a můžete se pustit do díla. Žádné komerční balicí papíry nejsou potřeba, akorát by narušili atmosféru zimních svátků jako za starých časů, kdy se dětem jako dárek dávali ořechy, ovoce a jiné sladkosti.

Jaký letos budete mít stromeček? Vybírejte z přemíry stylů2 Foto: Foto: istock.com

Červené to sluší i se stříbrnou či bílou

Stříbrnou jste vždycky sladili s modrou, fialovou, či jemně růžovou? A možná to bylo chyba, protože i červená s ní působí na pohled fantasticky. Tak se toho nebojte a experimentujte s nadšením. Objevný výsledek vám totiž vyrazí dech tak, jako tomu bylo v tomto případě.

Jaký letos budete mít stromeček? Vybírejte z přemíry stylů 1 Foto: Foto: istock.com

Šťastné a zasněžené

Scházejí vám sněhové vločky a s nimi závěje, kudy byste si razili cestu? Počasí bohužel neovlivníme, avšak zasněžený vánoční stromeček můžete mít tak jako tak. Ozdoby se vyplatí vybírat ty v tónu smetany nebo jiskřivého ledu či sněhu, přidejte šišky a jakmile budete mít hotovo, hustě zastříkejte stromek umělým sněhem ve spreji.

 Šedivé Vánoce nemusí být v nudné 2 Foto: Foto: istock.com

Šedivé Vánoce nemusí být v nudné

Vpadl vám domů severský design, nebo oblíbený vintage styl? Pak vánoční stromeček nepostavte do stojanu, ale zasaďte do kovového květináče. Milujete živé stromky, ale nechce se vám za ně utrácet poslední dobou víc než dost? Pak si pěstujte v květináči během celého roku ten svůj, který 24. prosince najde své uplatnění. Takhle ušetříte za několik sezón poměrně podstatnou částku. Nezapomeňte ani na tóny šedých baněk volně přecházející v modrou.

 Šedivé Vánoce nemusí být v nudné Foto: Foto: istock.com

 

-LZ-

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama