Celebrity

29. září 2016 10:00

Martina Čerňanská

Jan Zadražil: V Ohnivým kuřeti se potkávám se spoustou kamarádů a to je fajn

Ve vašem oblíbeném seirálu Ohnivý kuře se nám pomalu ale jistě začala objevovat nová postava – Daniel Keller. A my vám přinášíme exkluzivní rozhovor s představitelem této role Janem Zadražilem.

Tohoto herce jistě nemusíme dlouze představovat. Řada z vás ho zná nejen z televizních obrazovek, ale také jako skvělého divadelního herce. Jan Zadražil je hercem na volné noze, tudíž nemá jednu domovskou scénu, ale mohli jste a můžete ho vidět např. v Divadle Na Vinohradech, v Divadle Na Fidlovačce, v Divadle Pod Palmovkou, F. X. Šaldy v Liberci a dalších.

Pro televizní diváky je znám mj. z nesmírně úspěšného seriálu Rodinná pouta, později Velmi křehké vztahy.

A nyní ho můžete vídat v dalším velmi úspěšném seriálu TV Prima – Ohnivý kuře. A my jsme ho pro vás, a obzvlášť pro fanynky tohoto seriálu a hezkých mužů vyzpovídali:

  • Jak byste divákům představil svou postavu v Ohnivým kuřeti?

Daniel je čtyřicátník, bývalý přítel Kláry. Už více než deset let žije v Kanadě a nyní se vrací najít důvod tehdejšího rozchodu s Klárou. Sebejistý, zajištěný člověk, což je trochu překvapivé vzhledem k tomu, že býval snad ještě větší lůzr, než jsou pánové Majk a Burák. (smích) Neví, co ho čeká, ale má ve zvyku řešit všechno teď a tady. Proto netrpí jakoukoliv obavou.

  • Co vás přesvědčilo, že jste roli přijal?

Kolegyně Kristýna Leichtová a Gábina Bernardová (skriptka seriálu Ohnivý kuře pozn. redakce)...

  • Daniel je otec Klářiny dcery Didi. Bral jste pro roli táty malé Didi inspiraci z vlastních tatínkovských zkušeností (Jan je už dvojnásobným otcem)?

Ano, snažil jsem se nebýt za idiota.

  • Čím je vám postava Daniela sympatická a je něco, čím vás naopak štve?

Sympatická – má svůj humor, nemá problém. A nesympatická stylem oblékání, což je ale zároveň promyšlený způsob, jak odlišit roli od života, takže v pohodě. (smích)

  • Jak se vám hraje s představitelkou Didi Karolínou Lipowskou a její matkou Kristýnou Leichtovou?

Kája je vzorňačka s velkým apetitem. Držím jí palce, aby to ustála. Myslím, že to zvládne i díky svojí mamince, velmi sympatické dámě. S Kristýnou se mi pracuje – na to už jsem vlastně odpověděl u druhé otázky – moc dobře… a nejen s ní, modří už vědí (smích).

  • Známá divadelnická pravda říká, že „děti a zvířata na jeviště nepatří“. Jaká je v tomto smyslu vaše herecká zkušenost?

Moje skromná prozatímní "herecká zkušenost" je, že na jevišti je možné všechno. Jakmile se nedržíte "známých divadelních pravd", dosáhnete netušených výsledků.

  • Jak obvykle vypadá chvíle, kdy si řeknete „to je prima“?

Když hoří oheň. U řeky. V lidech. V obou případech kontrolovaný oheň – pomocník.

  • Do Ohnivého kuřete jste nastoupil jako do už rozjetého vlaku. Je atmosféra natáčení tohoto seriálu pro vás něčím specifická?

Potkávám více přátel najednou. Výsledek předchozích činů. Pomáhá to v pokusu opět učinit v danou chvíli a okolnostech maximum.

  • Proč by si diváci podle vás neměli nechat Ohnivé kuře ujít?

Hrají tam skvělí herci a také součástí každého dílu je zajímavý recept, který si diváci mohou uvařit. Pak by mohli zkusit vyrazit do divadla vidět ty herce ještě jinak.

Vše o pořadu – celé epizody, bonusy, rozhovory, články – najedete na stránkách seriálu Ohnivý kuře!

připravila: Martina Hrušková/ PR


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.