Ještě nevíte, kam na rodinnou dovolenou? Jižní Morava láká na krásnou přírodu, nádherné památky i odpočinek v lázních

Ještě nevíte, kam na rodinnou dovolenou? Jižní Morava láká na krásnou přírodu, nádherné památky i odpočinek v lázních

Kamarádka i sousedka od vedle už letos byly u moře, ale vy ještě nemáte ani domluvenou dovolenou? Nevěšte hlavu! Letos to zkuste jinak a bez stresu. Poradíme vám jak! A jestli vyrazíte jen na prodloužený víkend nebo rovnou na celý týden, to už necháme na vás.

1) Neutíkejte za hranice, za teplem vyrazte na Jižní Moravu

Dovolená v Čechách má své kouzlo. Žádné dlouhé cesty autobusem nebo čekání na letišti. Sednete do auta a za pár hodin jste na místě. A kam že to máte udat směr?

No přeci na Jižní Moravu. I na přelomu léta tady panují příjemné teploty a ochutnávky vína ze sklepa do sklepa vám vykouzlí úsměv na tváři. Zní to dobře, ale co uděláte s dětmi?

2) Vezměte s sebou hlídací babičku

Rozumíte si s maminkou, dokonce máte skvělý vztah s tchyní? Přibalte ji s sebou! Domluvte se, které večery bude hlídat ona a které vy. Když pojedete do Lednice nebo do Hodonína, rovnou jí za odměnu objednejte do místních lázní s blahodárnou jodobromovou vodou. Nabízí tu jednodenní pobyt v lázních, tzv. Bliss Day Spa.

3) Jeden den se věnujte jen sama sobě

A když už budete objednávat procedury, myslete i na sebe. Během dovolené si vyhraďte jeden den či půlden a do místních lázní zajděte také. Lázeňský dům Perla v Lednici nabízí svým návštěvníkům širokou nabídku pobytových balíčků: od klasických, přes relaxační, kdy vás budou rozmazlovat masážemi a perličkovými koupelemi, až po detoxikační a zeštíhlující pobyty. A všechny si můžete naplánovat do jednoho dne!

4) Najděte program pro děti, který je bude bavit

Ruku na srdce, na masáž děti asi nenalákáte. Ale na plavbu po řece, výlet na kolech nebo návštěvu ZOO, to už ano, co říkáte? Okolí Lednicko-valtického areálu nabízí vyžití pro celou rodinu, a děti obzvlášť.

Myslete na to, až budete plánovat dovolenou!

Kompletní informace najdete na www.laznehodonin.cz a www.lednicelazne.cz, www.blissdayspa.cz.

Sdílejte článek
Štítky příroda lázně Jihomoravský kraj Česko Lednice

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.