Jihomoravský Aqualand Moravia se dočká rozšíření. Nové Denní lázně nabídnou luxusní lehátka i privátní vířivku

Nejmodernější tuzemský aquapark – Aqualand Moravia, otevře 1. května zcela nové prostory. Denní lázně nabídnou soukromí, klid a nadstandardní služby. Mezi ně patří 20 privátních lehátek, vířivka, občerstvení i obsluha na zavolání.

Pokud se tedy rádi necháváte rozmazlovat, prémiová klidová zóna je tu právě pro Vás.

Neomezené využití rozličných tobogánů a atrakcí či návštěva wellness centra Forum Romanum s 24 saunami a procedurami k pobytu v jihomoravském Aqualandu Moravia neodmyslitelně patří. Nyní však budou mít návštěvníci aquaparku možnost využít služeb zcela nového prostoru Denních lázní, které otevřou své brány již první květnový den. V rámci Denních lázní je připraveno 20 pohodlných lehátek, každý návštěvník dostane k dispozici rovněž lázeňský župan a osušku, samozřejmostí je ovocné občerstvení v rámci zóny zdarma. Další servis pak zajistí obsluha, která se na zavolání dostaví přímo k lehátku zákazníka. Relax a soukromí si hosté Denních lázní užijí v privátní vířivce a mohou využít dalších služeb wellness centra se zajímavou slevou. Součástí Denních lázní je také nejmodernější masážní křeslo. Nutno podotknout, že vstup do privátní zóny je určen pouze osobám starším15 let.

Zájemci o nadstandardní služby si mohou vybrat hned ze tří různých balíčků. Vouchery zahrnující pobyt v Denních lázních můžete v případě balíčků Premium a Businessjiž nyní zakoupit za jedinečnou cenu na e-shopu aquaparku, balíček After Work si můžete po otevření Denních lázní koupit na pokladnách Aqualandu Moravia.

Při příležitosti rozšíření služeb se navíc Aqualand Moravia rozhodl odměnit zákazníky internetového obchodu. V rámci zahajovací prodejní akce získá na e-shopu prvních 50 zájemcůPremium balíček Denních lázní v ceně vstupu do aquaparku s wellness. S trochou štěstí a rychlosti si tak budete moci užít privátní služby s velmi výraznou slevou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.