Prima maminka

13. srpna 2015 04:20

Lucie Průchová

Jsou mu teprve dva roky a už ušel více než 483 kilometrů

Rodiče jsou vášniví cestovatelé a svého koníčku se nevzdali ani po tom, co se jim narodil syn Bodhi. Už když byl u maminky v bříšku, cestoval s nimi a nyní už si to hezky ťape po svých.

Poprvé rodiče vzali malého Bodhiho do kempu, když mu bylo pouhých pět dní. Chápete to? Pět dní po porodu, se vydala jeho maminka na cesty a přespávala v kempu?! My si to tedy nedokážeme představit a to nejsme v redakci žádné zhýčkané barbínky, které si noc ve spacáku pod hvězdami neumí ani představit. Ale tohle už nám přijde přece jen moc.

Nyní jsou chlapečkovi už dva roky a jak je vidět na fotografiích, cestování s rodiči, sedmadvacetiletou maminkou Shannon a tátou Blakem, ho baví. Ve svých malinkých nožičkách má našlapáno přibližně 483 km, ale předpokládáme, že vzhledem k tomu, že už je to nějakou dobu, co rodiče tyto krásné fotografie vypustili do světa, bude těch kilometrů určitě více.

Rodinka je zachycena na snímcích v horách v Kalifornii.

Sdílejte článek
Štítky Kalifornie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.