Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Jsou mu teprve dva roky a už ušel více než 483 kilometrů

Rodiče jsou vášniví cestovatelé a svého koníčku se nevzdali ani po tom, co se jim narodil syn Bodhi. Už když byl u maminky v bříšku, cestoval s nimi a nyní už si to hezky ťape po svých.
Vydáno: 13.08.2015
Dvouletý cestovatel z Kalifornie
Dvouletý cestovatel z Kalifornie Autor: boredpanda.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poprvé rodiče vzali malého Bodhiho do kempu, když mu bylo pouhých pět dní. Chápete to? Pět dní po porodu, se vydala jeho maminka na cesty a přespávala v kempu?! My si to tedy nedokážeme představit a to nejsme v redakci žádné zhýčkané barbínky, které si noc ve spacáku pod hvězdami neumí ani představit. Ale tohle už nám přijde přece jen moc.

Dvouletý cestovatel z Kalifornie - Obrázek 9 Foto:

Nyní jsou chlapečkovi už dva roky a jak je vidět na fotografiích, cestování s rodiči, sedmadvacetiletou maminkou Shannon a tátou Blakem, ho baví. Ve svých malinkých nožičkách má našlapáno přibližně 483 km, ale předpokládáme, že vzhledem k tomu, že už je to nějakou dobu, co rodiče tyto krásné fotografie vypustili do světa, bude těch kilometrů určitě více.

Rodinka je zachycena na snímcích v horách v Kalifornii.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama