Jste dlouhodobě unavení? Máme pro vás řešení!

Cítíte se unavení, bolí vás hlava a břicho? Právě toto mohou být příznaky zvýšené přítomnosti střevních parazitů ve vašem organismu. Říkáte si, že vás napadnout nemohou? Na základě výzkumů má každý druhý ve svém těle parazity. Proč byste tedy mezi nimi nemohli být i vy?

Bolí vás hlava a cítíte se unavení?

Máte problém se vstáváním? Každé ráno si říkáte, že je vaše tělo těžší a těžší? Tak zbystřete! Právě vy můžete mít v sobě zárodky parazitů. Berou si z vás tolik potřebnou energii a vkládají ji do svého růstu, aby se mohli uhnízdit v orgánech. Bolí vás hlava? Ne, opravdu to nemusí být stresem nebo počasím. Nebezpečí nákazy číhá na každého z nás. Jednou z nejrizikovějších skupin jsou těhotné ženy, které mohou mít tyto příznaky, avšak je přisuzují právě těhotenství. Stačí přijít do kontaktu s kočkou, resp. s jejími výkaly a problémy u těhotných žen se mohou stupňovat. Nepodceňujte vaše zdravotní problémy a nenechejte parazity bloudit vaším tělem!

Zažívací problémy a střevní potíže

Každý z nás už jistě zažil situace, kdy mu nebylo dobře od žaludku, cítili jste se unavení, bez nálady a vaše problémy se nelepšily. Zamysleli jste se ale nad tím, že by příčina byla v parazitech? Aby vaše tělo zasáhli paraziti, kteří způsobují tyto problémy, stačí málo. Například špatně umýt zeleninu nebo ovoce. I voda představuje nebezpečí pro nás a pro naše děti. Kvalita vody sice prochází různými zkouškami, avšak nikdo si nevzpomene na test přítomnosti parazitů. A co taková pískoviště pro děti? Jsou volně přístupná pro kočky nebo psy. Každé dítě si velmi rádo hraje v písku s bábovičkami a ty potom strká do pusy. Nebezpečí na děti číhá i při mazlení se psem. Stačí jedno olíznutí. Vidíte, jak je jednoduché, aby se vaše dítě nakazilo parazity?! Přemýšlejte o zdraví vašich ratolestí!

Trápí vás problémy s pohybem?

Máte pocit, že na vás leze chřipka, ale stále nepropukla? Bolí vás každý sval nebo kloub ve vašem těle? Potom i vy můžete mít v sobě parazity, kteří se zapouzdřili a znepříjemňují vám každý pohyb. Ti umí velmi rychle růst a až dosáhnou potřebné velikosti, proniknou hlouběji do vašeho těla. Stačí jedno sousto sushi nebo tataráku, aby se objevili v lidském organismu. Vzpomeňte si, kdy jste naposledy jedli tyto pokrmy? Včera, před týdnem nebo před měsícem? Na tom nezáleží. Už jedno sousto těchto oblíbených pokrmů může podpořit proniknutí parazitů do vašeho těla.

Paraziti ve vašem těle jsou hrozbou

Paraziti žijí mezi námi a v nás. Častokrát o tom ale ani nevíme. Paraziti představují hrozbu právě kvůli jejich pomalému nástupu projevů. Nevíme o nich a přitom žijí v našich orgánech a vysávají z nás živiny pro svůj růst. V současné době se zapomíná na tyto nenápadné tvory, kteří mohou bez problémů kolovat v našem těle. Postupně začínají přibývat potíže, které nevědomky připisujeme úplně něčemu jinému. Nechali jste se testovat na výskyt parazitů ve vašem těle? Pozor, ani tyto testy nemusí být stoprocentní. Je prokázáno, že u jednoho člověka může dojít nejprve k negativnímu výsledku testu, ale po určité době k pozitivnímu. Nic není jistota. Starejte se o své zdraví a udržte svůj trávicí trakt bez parazitů díky přírodnímu doplňku stravy ParazitEx.

Jak se chránit?

V dnešní uspěchané době lidé zapomněli na rady našich babiček, které měly osvědčené bylinky na parazity. Připomeňme si, že česnek nebo tinktury z ořechu vypuzovaly parazity z těla. Účinné látky z těchto bylin a rostlin je možné extrahovat. Tyto extrakty jsou mnohonásobně účinnější než samotné rostlinky. Všeobecně se dá říci, že stejně jako 2x ročně odčervujeme své mazlíčky, tak i my bychom neměli zapomínat na odčervení nás samotných. Alespoň 2x ročně bychom měli užívat přírodní doplněk stravy, který lze použít i jako celkovou detoxikaci organismu. Představujeme vám nový přírodní přípravek ParazitEx, který působí na střevní parazity v jakémkoliv vývojovém stádiu. Stačí pouze dodržet měsíční kúru.

Jak ParazitEx funguje?

Základem unikátního složení přípravku ParazitEx je prémiová 100% rostlinná formulace. Tyto extrakty významně pomáhají k detoxikaci, posílení obranyschopnosti organismu a k očištění od střevních parazitů. Složení ParazitExu je výsledkem nejnovějších výzkumů moderní medicíny. Přípravek ParazitEx obsahuje kombinaci 9 ověřených bylinných extraktů (jako jsou vrcholák, papája či česnek a jiné)pro správné fungování zažívacího systému se zaměřením na střevní parazity.Obsažený vrcholák tříslovinný pomáhá udržet trávicí trakt bez parazitů, papája navíc obsahuje latex s proteolytickou aktivitou, usnadňuje trávení bílkovin a má tak negativní dopad na vývoj střevních parazitů jako jsou např. červi. Doplněk stravy ParazitEx je založen na čistě přírodní bázi. Na druhou stranu obsahuje silné extrakty z bylin a rostlin a to v maximálním množství potřebném na dosažení požadovaného efektu.

Sdílejte článek
Štítky těhotenství výzkum doplněk stravy organismus parazitismus

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.