Celebrity

26. listopadu 2017 07:30

Martina Čerňanská

Kalendář Proměny 2018 je tu! Poznáte celebrity, které se letos zapojily?

S cílem zpříjemnit dětem pobyt ve zdravotnických zařízeních vydává Chantal Poullain se svým týmem již devět let úspěšný kalendář Proměny, který všem každý rok vyrazí dech. Jeho hlavními aktéry jsou vždy čeští umělci. Na fotkách byste je však povětšinou marně hledali. Proměny jsou totiž dokonalé!

Letošní rok byl věnovaný hvězdám hudebního nebe a úspěšné dokončení kalendáře se samozřejmě jako vždy muselo oslavit jeho křtem. Ten se konal v krásném prostředí Asian Temple v Bílkové ulici a kromě příjemné zábavy se během večera také dražily obrazy fotografií z kalendáře. Celková vydražená částka tak činila krásných 430.000 Kč.

Koupí kalendáře Proměny 2018 popdpoříte charitativní projekty Nadace Archa Chantal. Takže vám zeď bude zdobit nejen kalendář plný krásných fotografií od Petra Kurečka, ale také tím pomůžete dobré věci.

Poznáte naše celebrity z kalendáře Proměny 2018?

A abychom vás ještě více nalákali, máme pro vás ukázky letošních fotografií. Ale pozor! Pod jednotlivými fotkami najdete jen jména světových celebrit, ve které si ty naše tuzemské proměnily. Poznáte je všechny? Pokud si přeci jen nevíte rady, na konci článku najdete správné řešení ;)

Elvis Presley, Tina Turner, foto: Petr Kurečka

David Bowie, Björk, foto: Petr Kurečka

Freddie Mercury, Madonna, foto: Petr Kurečka

Diana Ross, Liza Minnelli, foto: Petr Kurečka

Cher, Adele, foto: Petr Kurečka

Miley Cyrus, Elton John, foto: Petr Kurečka

Kalendář Nadace Archa Chantal PROMĚNY 2018 je možné zakoupit ve vybraných knihkupectvích nebo na internetových stránkách www.kalendarpromeny.cz ve dvou velikostech za cenu 350,- a 1000,- Kč.

Kdo je Kdo:

Elvis Presley - Václav NeužilTina Turner - Milan PeroutkaDavid Bowie - Chantal PoullainBjörk - Jana PlodkováFreddie Mercury - Petr VančuraMadonna - Klára VytiskováDiana Ross - Ondřej RumlLiza Minnelli - Lenka TermerováCher - Jaroslav PleslAdele - Marika ProcházkováMiley Cyrus - Zdeněk PiškulaElton John - Eva Holubová


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.