Prima maminka

30. března 2016 14:55

Anna Kopečková

Kam ukrýt poklady? Nejlepším strážcem je diskrétní robot

Kam ukrýt poklady? Nejlepším strážcem je diskrétní robot

Není nad bezpečný pocit při odchodu z bytu. I když tam necháváte čím dál zvědavější dětičky, tchýni s uklízecí mánií, chůvu, která je úžasná, ale už dvakrát někde zapomněla klíč, nového umývače oken nebo nějaké to všetečné domácí zvířátko. Jsou všechny vaše cennosti opravdu dobře schované před různými zlomyslnostmi paní Náhody? Mohou být, jedno z chytrých řešení je… mimo dům.

Co je cenné, určuji sám

Náhradní klíče od auta, bytu či chaty, doklady, cenné listiny, šperky, finanční hotovost, sbírku známek, elektroniku, paměťové nosiče s citlivými daty a (především?) předměty s nevyčíslitelnou osobní hodnotou je nutné chránit včas. Ne všechno vám pak nahradí peníze z pojišťovny.

Velmi praktické a hlavně „in“ je mít všechny své cennosti na jednom bezpečném místě a zároveň kdykoliv (a to opravdu kdykoliv!) k dispozici. Místa, k nimž máte přístup jenom vy nebo vaši blízcí, které sám určíte, a žádný zaměstnanec, žádný nepovolaný člověk, žádná přírodní ani jiná katastrofa, v zahraničí už dlouhá léta fungují. Jde o automatizované trezorové místnosti, kde si pronajmete schránku.

Pastva pro jedny oči

Centra bezpečnostních schránek jsou ve světě mimořádně oblíbená, protože zaručují pocit absolutního bezpečí a zároveň svobody, což je luxusní kombinace. V Praze si tento pocit můžete vyzkoušet v novém, moderním centru bezpečnostních schránek 24SAFE v ulici Na Poříčí 17. Centrum 24SAFE je skvěle dostupné místo, hromadnou dopravou i autem. V naprosto diskrétní kabince vám (nebo vašim blízkým) nejmodernější robot okamžitě vyveze vaši schránku z podzemního trezoru, žádný člověk u toho není, takže selhání lidského faktoru nehrozí. Centrum je otevřeno 24 hodin denně po celý rok, výjimky neexistují.

Trezory 24SAFE, určené pro vaše cennosti, vyrobila a instalovala vyhlášená švédská firma GUNNEBO, specialista v oboru s tradicí od roku 1764. Její systém splňuje požadavky stejné bezpečnostní třídy, jako u velkých trezorů centrálních bank. Na rozdíl od bank jsou ale trezory 24SAFE neustále uzavřené a do jejich nitra se vstupuje jen výjimečně a vždy pod dohledem notáře. Vaše cennosti jsou tak v bezpečí nejen před zloději, ale navíc jsou chráněny i vůči povodním, požáru, lidským přehmatům a další ochranu jim poskytuje unikátní partnerství poskytovatele s pojišťovnou Allianz. Přesně takové prostředí by měl člověk dopřát nejvzácnějším věcem – svědkům nádherných chvil svého života.

Hlavní role i režie

Funguje to jednoduše.Pronájem bezpečnostní schránky si můžete sjednat osobně nebo přes internet (www.24safe.cz). Vyškolený personál vám pomůže vybrat velikost schránky, eventuálně doplňkové služby, jako je kontrola otiskem prstu či informace o každém otevření přes SMS. Cena pronájmu schránky začíná již od 390 Kč měsíčně. A pak už můžete zcela anonymně vplout v kteroukoliv denní či noční dobu do příjemného interiéru budovy Na Poříčí 17, vejít do jednoho z šesti výdejních míst a otevřít si svou truhlici pokladů bez pohledu cizích očí. Je to báječný pocit, trochu jako z filmu, jehož režii máte pevně v rukou. Neváhejte a vyzkoušejte si pronájem nonstop bezpečnostní schránky - bezplatně a nezávazně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.