Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Kde všude můžete dát sbohem starému roku? Poradíme vám super lokality!

Máte v plánu se se starým rokem rozloučit trochu netradičně a vůbec se vám nechce dřepět doma před televizí a chroupat chipsy a zároveň je zajídat chlebíčky? Udělejte to letos jinak. Přivítejte nový rok na nevšední půdě se vším všudy. Tady je naše inspirace!
Vydáno: 29.12.2015, Anna Kopečková
Je spousta možností, jak přivítat nový rok
Je spousta možností, jak přivítat nový rok Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Utečte za teplem!

Zajídá se vám studená zima? Utečte za sluncem a chytněte si nějaký ten last. I když si možná o kapku připlatíte, tak na takovou rozlučku rozhodně jen tak nezapomenete. V případě, že nechcete strávit cestováním v letadle celý den, zaleťte si na Kanáry či do Egypta, a pokud vás vábí opravdová exotika, sbalte kufry a frkněte do Karibiku. Z čerstvé zkušenosti (před týdnem jsem se odtud vrátila) vám mohu garantovat, že se vrátíte domů s úsměvem a elánem na rozdávání, políbeni sluncem a budete si permanentně broukat tamní hity v rytmu svádivého merengue.

ThinkstockPhotos-486754026 Foto:

 

Zamávejte mu na rozloučenou z přídě říčního parníku

Nikde není napsáno, že to pravé dobrodružství na vás čeká jedině na vlnách oceánu. Vsaďte na cestu Evropou po řekách známými velkoměsty. Mrkněte se na třpytící se Seinu, Dunaj či Rýn a počítejte vteřiny, než se na inkoustové obloze rozzáří barevné květy větších či menších ohňostrojů. A taky poznáte několik míst najednou, a to se rozhodně počítá.

 

Vyrazte s partou do hor!

Zarezervujte si po dobu alespoň dvou dní celý objekt a bavte se až do Nového roku. Čím víc lidí se sejde pospolu, tím se nejenom násobí zábava, ale zároveň se podělíte i o náklady spojené s ubytováním a se zajištěním a přípravou občerstvení. Zamiřte do Jeseníků, Beskyd, Krkonoš, Tater, Alp či Dolomit. A vůbec nezáleží na tom, jestli lyžujete. Pokud vůbec bude nějaký sníh, můžete přeci oprášit sáňky, boby či běžky.

 

Opuštěný srub a nikde ani živáčka!

Vznášíte se na obláčku lásky a ze všeho nejvíc si přejete být spolu jen sami dva? Zamluvte si apartmá v dřevěném srubu, kde nesmí chybět krb a před ním prostorná ovčí houně. Říkáte si, proč zrovna ta? No přece pro silvestrovské a novoroční milování.

Tip: Tento rok už to asi neklapne, ale pokud vás láká pobyt na zámku, zarezervujte si tento zážitek s předstihem na ten další v pořadí. Jen málokomu se poštěstí nocovat na zámku poslední den v roce.

ThinkstockPhotos-499540730 Foto:

 

A ať už váš Silvestr dopadne jakkoli, berte v potaz, že mnohonásobně důležitější je být pohromadě s těmi, na kterých vám záleží. To je totiž víc, než všechny sebekrásnější pláže a metropole světa.

-lz-

Článek je zařazen v: oslava, Nový rok, Silvestr
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama