zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Keltský horoskop aneb Jaký strom jste vy?

1/21: Moudrá a laskavá jabloň
Keltský horoskop aneb Jaký strom jste vy? jablon

23.12. - 1.1.
25.6. - 4.7.

Lidé ve znamení Jabloně jsou něžní i štědří, empatičtí a citliví. Milují a chtějí být milováni, mimo jiné flirt jim jde od ruky. Někdy se nechají unést a jednají impulzně. Ze své podstaty nikomu nepotřebují škodit, naopak touží po štěstí a dokáží ho také přát ostatním. I když jsou tito lidé chytří, rádi se vzdělávají a touží po nových zkušenostech, tak se u nich nikdy nesetkáte s povyšováním na druhé. Oni takoví totiž opravdu nejsou.

2/21: Kreativní jedle
Keltský horoskop - aneb jaký strom jste vy? jedle_1

2. - 11. 1.
5.7. - 14.7.

Na jednu stranu působíte uzavřeně, ale za vaší slupkou nepřístupnosti se skrývá velké a citlivé srdce. Vynikáte kreativními schopnosti, na problémy se umíte dívat z jiného, pro vás prospěšného úhlu. Jste tvrdohlaví a jděte si za svým, ať to stojí cokoliv. Nebojte se prosadit v umělecké sféře a nezakazujte si nic, co by vás mohlo udělat šťastnými. Možná si nevědomě šlapete po štěstí. A to je přece velká škoda.

3/21: Pohodář jilm
Keltský horoskop - aneb jaký strom jste vy? jilm

12.1. - 22.1.
14.7. - 24.7.

Vyzařují nadpozemskou pohodu, šíří ve společnosti a kolem sebe báječnou náladu. Milujete smích a také jste rádi terčem obdivu, ostatně váš zevnějšek je velmi působivý. A osoby opačného pohlaví přitahujete s nebývalým úspěchem. Ovšem trvalé a dlouhodobé vztahy nejsou až tak moc, co pro vás. Přece jenom jste v rámci pozornosti jiných doslova na „roztrhání“. A rozhodně pozor na tzv. hrátky s ohněm. Jednou vám to nemusí vyjít.

4/21: Chytrý, ale chladný cypřiš
Keltský horoskop - aneb jaký strom jste vy? cypris

25.1. - 3.2.
26.7. - 4.8.

Zrozenci v tomto znamení podléhají svým vrtochům a jejich rozhodování okolí málokdo odhadne. Vládnete inteligencí, rozumem a na ostatní působíte někdy tajnůstkářsky, až odtažitě. A rozhodně ze všeho nejvícmilujete svoji nezávislost, kterou si nenecháte vzít. Pokud omezování svobody vycítíte ve vašem svazku, tak z něho vycouváte raz dva.

5/21: Zvídavý topol
Keltský horoskop - aneb jaký strom jste vy? topol

4.2. - 8.2.
1.5. - 14.5.
5.8. - 13.8.

Vaše záměry jsou vyloženě velkomyslné, milujete stále něco objevovat, poznávat a ledasčemu, co vás zajímá, přijít na kloub. Váš názor umíte komunikovat tak, abyste se nikoho nedotkli a přitom si zachovali hrdost a důstojnost. Skvěle je vám v přírodě a prcháte do ní častěji, než do nákupních center. Mnohdy se ale stane, že lidé v tomto znamení zahořknou až na půdu. Tak na to pozor!

6/21: Odhodlaný cedr
Keltský horoskop - aneb jaký strom jste vy? cedr

9.2. - 18.2.
14.8. - 23.8

Vás příroda odkázala k velkým věcem, umíte se skvěle rozhodovat, talentu máte na rozdávání a krásy stejně tak. Odškrtáváte si sny jakoby se nechumelilo a především jste pro velkou většinu z nás inspirativní až až. Milujete erotično, flirt a všechno co, s tím souvisí. Zřejmě to ukazuje na skvělé milenecké schopnosti a vášnivý milostný život.

7/21: Praktická borovice
Keltský horoskop - aneb jaký strom jste vy? borovice

19.2. - 29.2.
24.8. - 2.9.

Váš život je postaven na ryze praktických základech a v tomto duchu budete pokračovat i nadále. Nepatříte mezi snílky, a o co se nezasloužíte sami, s tím kdovíjak nepočítáte. Mimo jiné ve vás dřímá báječný organizační talent a tak máte všechno a všechny pod palcem. Na poli lásky to ale jde obecně ztuha. Neberte tento fakt jako konečný a usilujte o to, abyste si i v rámci lásky sáhli na štěstí.

8/21: Komplikovaná vrba
Keltský horoskop - aneb jaký strom jste vy? vrba

1.3. - 10.3.
3.9. - 12.9.

Hlavním a zásadním problémem je jejich problematická povaha, která nemusí být pro všechny akceptovatelná. Mají sklony k agresi, často vyvolávají hádky, oplývají pesimismem a navíc umí ublížit slovem a tít do živého. Ve své podstatě bytí jsou vrby velmi citlivé, i když před ostatními dělají ramena, že se jich to či ono nijak nedotklo. Dokáží být skromné, ale pokud to realita umožňuje snadno si zamilují okázalost a přepych. Lidé ve znamení vrby mají sklony k vypočítavosti a manipulaci. Také intriky jim nejsou cizí.

9/21: Obětavá lípa
Keltský horoskop - aneb jaký strom jste vy? lipa

11.3. - 20.3.
13.9. - 22.9

Lípy vyznačuje dobrosrdečnost, upřímný zájem a také nekonečná pohoda a mír vládnoucí všude kolem ní. Pokud vám někdo ublíží, bez potíží dokážete odpustit, nevytahujete staré křivdy a své blízké chcete chránit a milovat. Jen pozor na to, aby vás kdekdo nevyužíval. Takové zjištění totiž vaši povahu může zlomit.

10/21: Spolehlivý dub
Keltský horoskop - aneb jaký strom jste vy? dub

21.3.

Stejně jako se jedná o vzrostlý a silný strom, tak také o člověka, který se v tomto znamení narodil. Chyby a nezdary si nebere osobně, ani je nepovažuje za prohry velkého kalibru. Prostě se ponaučí, příjme je a jde dál. Můžete se na něj vždycky spolehnout a on vás nezklame, jistotu spatřuje ve stereotypu, který sám dobře zná.

11/21: Tichá líska
Keltský horoskop aneb Jaký strom jste vy? liska

22.3. - 31.3.
24.9. - 3.10.

Zrozenci ve znamení Lísky jsou rádi v pozadí, nepotřebují budit pozornost a platí spíše za introvertní. Když milují, mají potřebu se rozdat, jsou bystří a často přicházejí s báječnými nápady, které se jen tak někde nevidí. Ve své podstatě jsou považovány za dobráky se srdcem na dlani, nešetří milým slovem a nesnášejí hádky. Pokud však lísku podvedete, nikdy vám to nezapomene a bude se trápit. Kritika, byť konstruktivní, je mnohdy zabolí.

12/21: Pedantský jeřáb
Keltský horoskop aneb Jaký strom jste vy? jerab

1.4. - 10.4.
4.10. - 13.10.

Jako milenci platí za vášnivé, nenechají se jen tak opít rohlíkem a často je jejich partnerské soužití komplikované a náročné. Co se týká zajištění rodiny, tak Jeřáb střeží rodinnou kasu, jako rodiče jsou přísní a disciplinovaní ve výchově. Netoužíte po pozornosti ve společnosti, spíše se drží vzadu a pomlouvat není nic pro ně. Často oplývají báječným vkusem a také uměleckým nadáním.

13/21: Vůdcovský javor
Keltský horoskop aneb Jaký strom jste vy? javor

11.4. - 20.4.
14.10. - 23.10.

Zrozenci ve znamení Javoru se cítí jako ryby ve vodě na vedoucích pozicích. Získání takového místa jim předurčuje inteligence, přehled, ambice a především umění nacházet nevšední řešení, které by ostatní nenapadlo. Mají spády myslet si, že jsou nejlepší a znevažovat důležitost jiných lidí, popřípadě spolupracovníků. Partnera hledají tolerantního a maximálně přizpůsobivého, oni takoví totiž sami nejsou.

14/21: Žárlivý ořešák
Keltský horoskop aneb Jaký strom jste vy? oresak

21.4. - 30.4.
24.10. - 11.11.

Pokud vedete firmu a hledáte nekompromisní, autorativní a silné jedince, které tíhnou ke svým cílům a neschází jim ambice, vyberte si člověka ve znamení Ořešáku. Jeho obchodní strategie jsou důmyslné, inovativní a v praxi nadmíru účinné. V byznysu jsou sice úspěšní až běda, ale s láskou to jejich partneři snadné nemají. Ořešáci jsou zbytečně moc žárliví, vyžadují maximální přizpůsobivost, a to i za předpokladu, že oni sami touto vlastností neoplývají. Jsou terčem obdivu a také se pokládají za vzor svého okolí.

15/21: Paličatý kaštan
Keltský horoskop aneb Jaký strom jste vy? kastan

15.5. - 24.5.
12.11. - 21.11.

Osoby narozené ve znamení Kaštanu vynikají bezbřehou tvrdohlavostí a jsou umínění až až. Ve své podstatě bojují za pravdu, hrají podle pravidel a rozhodně nesnáší bezpráví. Žijí podle plánu (dle svých životních zásad a přesvědčení). Je poměrně náročné získat si jejich důvěru a lásku. Pokud se ale tak stane, věřte, že je to na celý život.

16/21: Úspěšný jasan
Keltský horoskop aneb Jaký strom jste vy? jasan

25.5. - 3.6.
22.11. - 1.12.

Jeden by mohl říct, že toto znamení je narozeno pod šťastnou hvězdou, z druhého pohledu to není jenom o štěstí, ale o tom, že se Jasan dokáže postarat a výborně se zařídit. Bezchybně naplánuje jak dovolenou, tak třeba cestičku vedoucí ke splnění svých přání a snů. Ve vztahu rád svého partnera chrání a pečuje o něj. S mnohými plusy ale přicházejí i minusy. Jasan má také vysoké nároky na ostatní. A sám chce pro sebe jen to a ty nejlepší.

17/21: Přemýšlivý habr
Keltský horoskop aneb Jaký strom jste vy? habr

4.6. - 13.6.
2.12. - 11.12.

Lidé, které charakterizuje Habr, touží v životě po uznání, zcela ho nadchnete tím, když oceníte jeho práci či záměr. Naopak daří-li se více ostatním, často podlehne závistivým myšlenkám, on sám totiž chce vyniknout a budit pochvaly. Pečuje také o svůj vzhled, hýčká se. Jeho nároky jsou však mnohdy oříškem pro potencionální partnery. Habr má v otázce lásky hlavu plnou ideálů. Avšak realita je mnohdy zcela jinde

18/21: Nezávislý fíkovník
Keltský horoskop aneb Jaký strom jste vy? fikovnik

14.6. - 23.6.
12.12. - 21.12.

Vaše myšlenky jsou originální, nápady výjimečné, tíhnete k rodině. Milujete děti a zahrnujete je láskou. Druhé dokážete okouzlit, a to především díky své auře vonící po bezstarostnosti a nezávislosti. Nestěžujete si a dáváte najevo, že svůj život milujete takový, jaký je. Vaše mínus značí občasná lenost. Máte namířeno prožít šťastný a plnohodnotný život. Jen tak dál!

19/21: Věrná bříza
Keltský horoskop aneb Jaký strom jste vy? briza

24.6.

Zrozenci ve znamení Břízy sami o sobě dost přemýšlí a mnohdy se také trápí. Dokáže si zbytečně ubližovat vnitřními, avšak v přemíře zbytečnými úzkostmi. Sami se jich zbavují jen stěží. Touží po partnerech, kteří jsou vyrovnaní, empatičtí a pomohou ji jejich obavy a strasti utnout a zaplašit.Pokud se zamilují, jsou věrní až za hrob. Nevěra pro ně není.

20/21: Klidný olivovník
Keltský horoskop aneb Jaký strom jste vy? olivovnik

23.9.

Oliva miluje žít v souvislosti s přírodou. Touží po harmonickém životě, často medituje a miluje hřejivé sluneční paprsky. Její chování je plné dobrotivosti. Na to dobré si navíc dokáže počkat a nikam nekvaltuje. Zrozenci ve znamení Olivy se rádi usmívají a vynikají také moudrostí. Co ale k životě nepotřebují je právě popularita.

21/21: Opatrný buk
Keltský horoskop aneb Jaký strom jste vy? buk

22.12.

Risk pro lidi v tomto znamení moc neznamená, dřív, než do něčeho jdou, si raději všechno promyslí. Své jednání se snaží vybalancovat na rozumu, emocemi v těchto případech raději šetří. V práci dosahují úspěchu, pracují proto velmi často na vyšších pozicích. V lásce jsou stálí, umí vést i motivovat druhé.

-lz-

Slideshow je zařazena v: astrologie , keltský horoskop , stromy , horoskopy

reklama