Kouzelné léto v Aqualandu Moravia je za dveřmi

Léto v jihomoravském Aqualandu Moravia bude letos bez nadsázky kouzelné. Celá letní sezona, kterou aquapark otevírá už 16. června velkolepým Festivalem úsměvůve spolupráci s Rádiem Impuls, se totiž ponese ve znamení kouzelnických triků, magie a záhad.

Čarovný zážitek si návštěvníci odnesou nejen z nepřeberného množství chystaných akcí, doprovázených kouzelníky a dalšími zástupy vystupujících z různých uměleckých sfér, ale také jedním opravdu skutečným kouzlem.

DĚTI DEXEMPO ZADARAX!

Tak zní kouzelné zaklínadlo aquaparku pro letošní léto. A co tohle tajemné sousloví znamená?

Ke každé celodenní vstupence pro dospělého při nákupu na e-shopu Aqualandu Moravia získáte vstupenku pro dítě do 150 cm zcela zdarma. Již nyní navíc můžete v předprodeji zakoupit vstupenku pro dospělou osobu obsahující dětský vstup zdarma se slevou dalších 50 Kč oproti letním cenám na eshopu.

Zakoupit vstupenky a dozvědět se více o akční nabídce můžete na následujícím odkazu: https://eshop.aqualand-moravia.cz/dospely-dite

ČÁRY MÁRY TOBOGÁNY

Během letních měsíců díky Aqualandu Moravia zjistíte, že kouzlení má mnoho podob. Kouzelnické triky budete mít šanci odkoukat od těch nejlepších v oboru. Na Festivalu úsměvů, události zahajující 16. června letní sezónu, vám úsměv a úžas na tváři vykouzlí finalista show Československo má talent Tomasiano. Oslava pátých narozenin aquaparku 4. srpna bude ještě báječnější díky Richardu Nedvědovi, baviči a trapnomágovi známému po celém Česku i Slovensku. Na poslední akci letní sezony konající se 2. září vás svým uměním ohromí mistr České republiky v moderní magii Ondřej Sládek. A to zdaleka není vše. V Aqualandu Moravia totiž budou kouzelníci čarovat každý víkend! A úplně každý den jsou pro vás připraveny zábavné kouzelnické animace určené pro děti i dospělé. Pod záštitou týmu animátorů si tak užijete cvičení ve vodě, diskotéky, stejně jako nejrůznější hry a soutěže v kouzelnickém duchu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.