Prima maminka

31. března 2020 06:00

Martina Čerňanská

Kvíz: Co vidíte na obrázcích? Prozradí to mnoho o vašem charakteru!

Optické iluze a různé testy s nimi spojené jsou velmi oblíbené a na internetu jich najdete mnoho. A jsou velmi podobné těm, které používají i psychologové. A my jsme si jeden z nich pro vás připravili.

Mnoho testů odhalí "jen" vaši pohotovost a schopnost soustředění. Tento test vám ovšem prozradí, jaká je ve skutečnosti vaše povaha, charakter a zda jste vůdčí osobnost či se raději držíte v pozadí. Výsledek vám nejen řekne více o vás samotných, ale může vám být dokonce nápomocen při hledání zaměstnání.

Jak na to?

Prohlédněte si postupně všechny 4 obrazce a vždy řeknětě, co v každém z nich na první pohled vidíte. Je velmi důležité, abyste ale nad tím moc nepřemýšleli a dlouze se na ně nekoukali. Správný výsledek je ten, který vás napadl jako první. Na konci článku poté najdete výsledky.

1. obrázek

Foto: brightside.me

2. obrázek

Foto: brightside.me

3. obrázek

Foto: brightside.me

4. obrázek

Foto: brightside.me

Výsledky psychologického kvízu:

1. obrázek:

Pokud vidíte lva: Pokud vidíte na první pohled lva, jste pravděpodobně velmi silná osobnost. Ničeho se nebojíte a nemáte problém s otázkami tzv. na tělo. Jste jednoznačně vůdčí osobnost.

Pokud vidíte exotického ptáka: Rození kreativci! Máte dobré srdce a snažíte se, aby byl svět lepší. Možná působíte někdy nezodpovědně a s hlavou v oblacích, ale uvnitř jste čisté duše.

2. obrázek:

Pokud vidíte hlavu psa: Máte logický způsob myšlení. Evidetně jste začali analyzovat obrázek zkraje – zleva doprava. Jste velmi pečliví a je velmi pravděpodobné, že jste nakonec viděli i druhý útvar skrytý v obrazci a to téměř ve stejnou dobu.

Pokud vidíte nohu a ocas psa: Pokud jste si na první pohled všimli neúplnosti a až posléze (pokud vůbec) hlavy psa, je vidět, že používáte kreativní myšlení a máte sklony k originalitě a tvůrčí činnosti.

3. obrázek:

Pokud vidíte kachnu: Pokud vidíte na první pohled kachnu, vypovídá to o vás, že trpíte častými výkyvy nálad a velmi lehce podléháte emocím. Máte také sklon k unáhleným rozhodnutím, která vás občas mohou dostat do potíží.

Pokud vidíte králíka: Logika hraje ve vašem životě velmi důležité místo. Rádi zvážíte před každým rozhodnutím všechny možnosti a pořádně se vždy rozmyslíte, než abyste jednali unáhleně.

4. obrázek:

Pokud vidíte dva krokodýly: Máte rádi vše pod kontrolou, a pokud to jen trochu jde, snažíte se na sebe přebrat veškerou odpovědnost. Jste typicky vůdčí osobnost. Rozený manažer nebo šéf.

Pokud vidíte ptáka s roztaženými křídly: Na první pohled můžete působit, jako byste neměli vlastní názor. Ale pozor, tak to není! Jste pouze velmi tolerantní a snažíte se vždy najít kompromis. Jste velmi vstřícní a přátelští a vaše okolí vás má velmi rádo.

Vyzkoušejte si i naše další testy a kvízy:

autor: MH

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.