Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Lesbičky žalují spermobanku: Místo blonďatého andílka mají rozkošnou černošku!

Životní partnerky zatoužily po společném dítěti a rozhodly se tedy, že navštíví kliniku, která jim s tím pomůže. Vybraly si určitý vzorek ze spermobanky, za který zaplatily. Po porodu se však dostavilo nečekané překvapení.
Vydáno: 15.03.2016
Malá Payton s maminkou
Autor: facebook.com Malá Payton s maminkou

Sedmatřicetiletá Jennifer Cramblett, která holčičku porodila, si vysloveně přála sperma bílého dárce, který měl být blonďatý a jeho oči měly mít modrou barvu, aby se dítě co nejvíce podobalo její přítelkyni, třicetileté Amandě Zinkon.

Zaplatily za to 1500 liber, což je v přepočtu přibližně 55 000 korun. Stala se však chyba a zaměstnanec sáhl po špatné lahvičce, ve které bylo „černé sperma“. Modrooký dárce měl lahvičku s číslem 380, ale muž, který po sobě špatně přečetl štítek na zkumavce, omylem připravil číslo 330, které obsahovalo tekutinu Afroameričana.

V prosinci roku 2011 bylo Jennifer provedeno umělé oplodnění na klinice v Ohiu a na Štědrý den zjistila, že je těhotná. Byla štěstím bez sebe, ale v den, kdy porodila své vytoužené dítě se jí zhroutil svět! Místo blondýnky se jí narodila černoška.

Lesbičky žalují spermobanku - Obrázek 3 Foto:

Nyní tyto ženy žalují kliniku, jelikož byla oplodněna spermií černocha. Žijí totiž v převážně bílé komunitě a obávají se, že dívka smíšené rasy může vyrůst ve vyvržence.

Matka této dívky pochází z „bílého města“ a s černochy se nesetkala, dokud nezačala navštěvovat univerzitu. Ona a její partnerka nyní žijí v Uniontownu v Ohiu a bojí se, že jejich dcera Payton bude jediné černé dítě v celé zdejší škole.

Jak obě ženy svorně tvrdí, Payton velice milují a jsou šťastné, že je zdravá a dávají jí veškerou lásku, kterou mohou. Určitě ji nemilují míň, než by milovaly svého blonďatého andílka, ale skutečnost, že se narodila zrovna jim, bílým lesbičkám, komplikuje život nejen jim, ale i jí samotné.

Vedení spermobanky poslalo omluvný dopis a vrátilo peníze za zákrok. Matka se tím ale nedala uchlácholit: „Jsem ráda, že mám zdravé dítě, které nadevše miluji, ale nehodlám tuto chybu jen tak akceptovat, měli by být dohnáni k zodpovědnosti. Nemůžou mi prostě jen tak říct: No, máte dítě, takže byste měly být šťastné.“