Horoskopy

24. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Luna pro každý den: 24. 9. – symbol Krokodýl

Odložíme náročné pracovní úkoly i obchodní jednání a schůzky. Neměli bychom podléhat napětí, ale naopak se snažit být v klidu a bránit se agresivnímu chování okolí. Prospěje nám pohyb, procházky a tříbení myšlenek, snažíme se pochopit jednání svých blízkých a odpustit jim.

Luna v Raku - ubývá

Připravme se na příval emocí a rychlé změny nálad. Buďme milí na sebe i své blízké, a dojde-li k přetlaku, počítejme do deseti…

Prohlubuje se naše intuice, vnímáme i to, co nechceme, jsme citlivější a urážlivější, než kdy jindy. Snažme se omezit napjaté situace, a pokud možno se vyhněme negativním a kritickým lidem. Nechme se hýčkat rukama odborníků – masérů, nebo rukama našeho partnera. Kupme si pro radost něco pěkného; stačí maličkost - kamínek, šátek, kniha.

Při ubývající Luně většina z nás může jíst tak, jak je zvyklá. Do jídelníčku nezapomeneme zařadit saláty - vyzkoušíme římský salát s rukolou, grilovaným kozím sýrem a ořechy. Také jsou vhodné mléčné produkty; dle odborníků jsou našemu tělu prospěšnější spíš tvarohové pochoutky, než jogurty.

Pozor na alkohol, kávu, nemyjeme si ani nestříháme vlasy, slábnou. Krásnou barvou je antracitová, můžeme jí zjemnit růžovými doplňky. Z říše minerálů vybereme hypersten nebo růžový opál. Vyzkoušejme vůni pryskyřice nebo bílého lotosu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.