Horoskopy

1. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 1. 1. 2017 – symbol Strom poznání

Vhodný čas pro duchovní rozvoj, sebepoznávání, zklidnění a naladění mysli na příjem informací - energie vodnářské Luny přeje získávání nových informací. Prospěje nám vycházka do přírody, oživujeme tradice, spojení s naším rodem, je čas sjednocení a porozumění vyšším zákonům.

Luna ve Vodnáři - přibývá

S Novým rokem vstupuje Luna do vizionářského znamení Vodnáře, který má vést lidstvo k uvědomění si jednoty všeho stvoření a k lásce a toleranci.

Vibrace vodnářského znamení přináší touhu po svobodě, lehkosti bytí. Nechceme se ničím zatěžovat, máme spoustu plánů a nápadů. V

Ráno po oslavách nového roku bude pro mnohé náročnější, podle rčení – jak na nový rok, tak po celý rok. Začneme ráno protahováním, sprchou a dobrou snídání, která nám dodá po probdělé noci potřebnou energii.

Zvolíme nebesky modrou nebo bílou barvu. U kamenů andělský larimar nebo akvamarín.

Dobrou náladu a energii dodá vůně levandule nebo vanilky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.