Horoskopy

1. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 1. 1. 2017 – symbol Strom poznání

Vhodný čas pro duchovní rozvoj, sebepoznávání, zklidnění a naladění mysli na příjem informací - energie vodnářské Luny přeje získávání nových informací. Prospěje nám vycházka do přírody, oživujeme tradice, spojení s naším rodem, je čas sjednocení a porozumění vyšším zákonům.

Luna ve Vodnáři - přibývá

S Novým rokem vstupuje Luna do vizionářského znamení Vodnáře, který má vést lidstvo k uvědomění si jednoty všeho stvoření a k lásce a toleranci.

Vibrace vodnářského znamení přináší touhu po svobodě, lehkosti bytí. Nechceme se ničím zatěžovat, máme spoustu plánů a nápadů. V

Ráno po oslavách nového roku bude pro mnohé náročnější, podle rčení – jak na nový rok, tak po celý rok. Začneme ráno protahováním, sprchou a dobrou snídání, která nám dodá po probdělé noci potřebnou energii.

Zvolíme nebesky modrou nebo bílou barvu. U kamenů andělský larimar nebo akvamarín.

Dobrou náladu a energii dodá vůně levandule nebo vanilky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.