Horoskopy

1. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 1. 12. – symbol Levhart

V tento den bychom měli být opatrní, hrozí neuvážené kroky, kterých bychom mohli litovat. Vyhneme se sporům s kolegy a nadřízenými, neshody mohou propuknout i doma; jednejme podle zásady moudřejší ustoupí. Nezačínáme nic nového, počkáme si na příhodnější čas, kdy se nám bude dařit.

Luna ve Střelci – přibývá

Dny jsou plné energie, jsme otevření novým možnostem a kontaktům. Vládne optimistická nálada, máme se bavit, vzdělávat a nezapomínat ani na pohyb a cvičení.

V zimním období zvláště starší ročníky znamení Střelce mohou pocítit bolesti pánve a kyčlí, proto se nedoporučuje příliš tělo zatěžovat sportem ani fyzickou prací. Proti zablokované energii pomůže procvičení bederní oblasti, zkuste kruh nebo masáž v této oblasti.

Vyhneme smaženým a pečeným pokrmům, naše zažívání to ocení. Dáme přednost lehčí vyvážené stravě s dostatkem vlákniny. Pijeme čaje – třezalkový, jasmínový a zelený.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holenních a stehenních kostí.

Pro tento den můžeme zkombinovat žlutou s modrou. Krásným kamenem, který nám dodá energii, je citrín, mysl povznáší lapis lazuli. Naši nervovou soustavu zklidní meduňka nebo vůně heřmánku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.