Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 1. 12. – symbol Levhart

V tento den bychom měli být opatrní, hrozí neuvážené kroky, kterých bychom mohli litovat. Vyhneme se sporům s kolegy a nadřízenými, neshody mohou propuknout i doma; jednejme podle zásady moudřejší ustoupí. Nezačínáme nic nového, počkáme si na příhodnější čas, kdy se nám bude dařit.
Vydáno: 01.12.2016, Martina Hrušková
Věštba na čtvrtek
Věštba na čtvrtek Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna ve Střelci – přibývá

Dny jsou plné energie, jsme otevření novým možnostem a kontaktům. Vládne optimistická nálada, máme se bavit, vzdělávat a nezapomínat ani na pohyb a cvičení.

V zimním období zvláště starší ročníky znamení Střelce mohou pocítit bolesti pánve a kyčlí, proto se nedoporučuje příliš tělo zatěžovat sportem ani fyzickou prací. Proti zablokované energii pomůže procvičení bederní oblasti, zkuste kruh nebo masáž v této oblasti.

Vyhneme smaženým a pečeným pokrmům, naše zažívání to ocení. Dáme přednost lehčí vyvážené stravě s dostatkem vlákniny. Pijeme čaje – třezalkový, jasmínový a zelený.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holenních a stehenních kostí.

Pro tento den můžeme zkombinovat žlutou s modrou. Krásným kamenem, který nám dodá energii, je citrín, mysl povznáší lapis lazuli. Naši nervovou soustavu zklidní meduňka nebo vůně heřmánku.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama